Wątek dotyczący artykułu

MŚ 2018: Niemcy ocenili formę uczestników mundialu. Skrytykowali Polaków

Niemiecki tabloid "Bild" stworzył ranking formy drużyn, które wkrótce walczyć będą na mistrzostwach świata w Rosji. Polacy - po porażce z Nigerią (0:1) i wygranej z Koreą Południową (3:2) - znaleźli się w drugiej połowie stawki.

przeczytaj cały artykuł

pablo80 - RSKZ

Hehe... No i niech tak dalej myślą. Co za laicy tam pracują? Od Brazylii dostali najmniejszy wymiar kary, bo spokojnie mogło być 3:0.
Za to wyniku Polski nie zweryfikowali przez pryzmat tego, że gdyby był VAR inaczej mecz z Nigerią by się potoczył. Nie wzięli nawet pod uwagę, że od czterech meczów nie zagraliśmy podstawowym składem, a do tego próbnym ustawieniem formacji... Zresztą taki Senegal też grał głębokimi rezerwami...
Niech tak dalej myślą :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ovonel

Ojj pablo zdziwisz się ;) Z taką grą jaką prezentujemy obecnie będziemy mieli ogromny problem nawet z wyjściem z grupy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pablo80 - RSKZ

Nie neguję, że problemy z wyjściem z grupy będą... Nikt tam za zasługi nie pojechał. Bardziej mi chodziło o butę Niemców..., których przytemperowałyśmy na ostatnio na Euro.
Obecnie nawet nie wiemy czy Nawałka będzie się trzymał schematu który ćwiczymy, czy raczej wróci do czterech obrońców. Ocenianie przez pryzmat składu który raczej w tej samej jedenastce już nie wyjdzie... To nie dla mnie i selekcjonera.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
pablo80 - RSKZ

Jakie kompleksy? Ja tam się tylko śmieję z ocen Bildu. Jak można oceniać Niemców, na zasadzie, nie grali pierwszym składem, wobec innych krajów, które też nie grały pierwszymi jedenastkami?
U innych nazwałbym to hipokryzją. U Niemców butą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
MrBeny

Coś mi się wydaje, że nie chodzi o "prawo do oceny" ale o sprawiedliwość tychże... i wydaje mi się, że mi się dobrze wydaje. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Kajlo PL

No i tutaj się zgadzam .... my testujemy i sprawdzamy od graczy po ustawienie formacji .... jak czytam niektóre posty to nie wierzę że są tak tępi ludzie w Polsce ....
Z Nigeria nie przegraliśmy .... a z Koreą faktycznie 2 połowa całkowicie oddana ...
Nasi mają dobrą ekipę i jak przyjdzie grać o "coś" to dadzą z siebie wszytko ... POLSKA !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.