Dyskusja

speed_koleina

przejdź na stronę użytkownika

speed_koleina

I do Ciebie MODERATORZE mam prośbę. Żywię nadzieję, iż zanim usuniesz kolejny raz moją prośbę to ją choć jeden raz przeczytasz i być może zrozumiesz, że nie jest złem przesiąknięta!

A jeśli Ciebie dłoń świerzbić miałaby choć przez sekundę, a trzymając swe pociągłe paluchy nad funkcją "usuń komentarz" wpadłbyś w zadumę, z myślami spowitymi szarością komórek szalejących między uszami to na HADESA nie idź tą drogą, a zamiast usuwać napisz coś konstruktywnego do nas robaczków żyjących na tym padole taplających się w SyFie, a nie usuwasz bo tak jest łatwiej!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
speed_koleina

Proszę nie sprzątać w gościach w końcu jesteś (jesteście). Proszę pisać tak aby nie wstydzić się za siebie i dobrze się przy tym bawić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
speed_koleina

No właśnie Jasiek w stringach wstydu się nie ukryje. "Pasek" rozdzieli wstyd na dwie części i zamiast jednego będą dwa wstydy. Zawsze jest szansa, że owy wstyd wchłonie "czarna dziura" :).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.