Dyskusja

"Damy z siebie wszystko" #19. "Robert, uciekaj. W Niemczech już nic nie osiągniesz"

Robert Lewandowski zdobył w weekend szóste mistrzostw Niemiec w karierze, a Arkadiusz Milik strzelił pierwszego gola po powrocie po kontuzji. - Na mundialu będziemy mieli rozwiązaną sytuację w reprezentacji, jeżeli chodzi o atak. Z przodu zagrają Lewandowski i Milik - twierdzi Jacek Stańczyk, szef działu piłka nożna WP SportoweFakty. - Mam nadzieję, że Arek wróci do pierwszego składu Napoli jeszcze w tym sezonie. Potrzebuje regularnej gry przed mistrzostwami świata - dodaje Michał Kołodziejczyk, redaktor naczelny WP SportoweFakty. Stańczyk ma też komunikat do Roberta Lewandowskiego. - Robert, uciekaj z Bundesligi. Nic już tam nie osiągniesz. Bundesliga jest już ligą nudną, czas zmienić klub - twierdzi. Zapraszamy na fragment dziewiętnastego odcinka programu "Damy z siebie wszystko".

obejrzyj wideo

urban60

A ty skąd się urwałeś cienki frajerze. Bundesliga jest nudna czy nie to każdy może mieć inne zdanie. Ja np nie oglądałbym ligi niemieckiej gdyby nie Robert. Inne zespoły niemieckie zwisają mi jak kilo kitu na agrafce. Najczęściej jest tak ,że ci co innym wykrzykują od cieniasów sami są warci mniej niż zero.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Manuel

Oczywiście że Bundesliga jest nudna, obejrzyj sobie mecze ligi hiszpańskiej albo angielskiej, tam są mecze na zupełnie innym poziomie a nie meczyki ligi niemieckiej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
W8inG4DeatH

Dla mnie hiszpańska jest równie nudna. Też oglądam tylko 2 drużyny (Real, Barca, jak Bayern, Borussia). Czasami się zobaczy Sevillę lub Lipsk. Ligi podobne. Premier League to zupełnie inna bajka. Co najmniej 6 drużyn, jak nie 10, które fascynują co kolejkę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.