Wątek dotyczący artykułu

LM: cud był o krok! Real uciekł spod topora. Nigdy nie lekceważ Juventusu!

To był mecz nieprawdopodobny. Taki, o którym będzie się mówiło latami. Real Madryt awansował do półfinału Ligi Mistrzów mimo porażki 1:3 z Juventusem Turyn. Decydującego gola Królewscy strzelili w doliczonym czasie gry. Z rzutu karnego!

przeczytaj cały artykuł

AVE STAL

Szkoda Juve,pisałem wczoraj po meczu 4 komenty i jak zwykle gestapo z SF mi usuneło bo pewnie uraziłem nażelowanego gogusia i sreal. Cały mecz real grał padake i fart z tym karnym a by nażelowany pajac mogł robic z siebie kozaka . A wczesniej pewie zesrany był bo nic mu nie wychodziło. I dobrze. Bayern pośle ten je...ny Real do piekła......

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ShadowZero

Ten sam Bayern, który wczoraj się męczył 90 minut, by gola strzelić? Wystarczyło podwoić Lewego, przyblokować Robbena i nic nie zrobili. 60 minut Juve w dwumeczu, to za mało, by myśleć o finale.
Po stylu pisania, widzę, jak bardzo bolą cię cztery litery, więc polecam pewną maść.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
AVE STAL

Boli mnie fart je.... anego Realu swiete krowy i nic wiecej jak swego czasu Falubaz cały czas na farcie... ale jeszcze ten nazelowany pajac bedzie ryczał baranim głosem... A ja bede ryczał ze smiechu ze im nie wyszło...a co do wczorajszego meczu to jaki rywal taki Bayern wygrywali wiec po co sie męczyć? wystarczyło kontrolować grę i pilnowac wyniku z poprzedniego meczu. Ważne ,że jest awans,i że Barca jest tam gdzie powinnna być szkoda tylko ze nie z Realem ale da sie zrobić.....FORZA JUVE,AVE BAYERN

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
ShadowZero

Sam sobie przeczysz. Tutaj masz ból pewnej części ciała o awans Realu, ślina ze wściekłości aż Ci kapie, a za chwile gadasz, że bayern przeszedł nie ważne w jakim stylu, bo jest awans. Gdyby nie było poprzeczki i padł gol, to kto wie, jakby było w meczu z Sevillą.

| Odpowiedz
blokuj
Majster Krzychu

typowy fan bayernu bez jakiegokolwiek szacunku do rywala. bayern w lidze mistrzow od 2012 nie potrafi wygrac z realem, a w tej edycji jest przepychany przez uefa latwym losowaniem, znajac ich farta w polfinale dostana rome, bo od realu i liverpoolu bylby oklep. w fazie grupowej pokazali swoja potege dostajac lanie od psg 0-3, tego samego psg, ktore real bez wiekszych problemow odprawil w 1/8 wiec sie zastanow troche co piszesz, bo gdyby nie losowanie, to tego bayernu by nawet w cwiercfinale nie bylo.

| Odpowiedz
blokuj
AVE STAL

zaczyna sie płacz gdyby to gdyby tamto heh widze ból d..y Bayern jest w półfinale i nie zmienisz tego.A farta to wczoraj widziałeś bo w dogrywce byłby taki wpie.... że nażelowany płakałby jeszcze w sierpniu. Ale od czego jest sędzia nie?

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.