Wątek dotyczący artykułu

Włókniarz - Unia Tarnów: Pedersen to za mało. Sztab Unii przespał drugą część meczu (relacja)

Włókniarz właściwie zdemolował Unię, choć długo nic na to nie wskazywało. Piekielnie szybki Nicki Pedersen, w zasadzie w pojedynkę, próbował ratować gościom twarz. Inna sprawa, że sztab Unii nie pomógł drużynie.

przeczytaj cały artykuł


LEOnidaS

"Dlaczego Nicki nie pojechał dwa razy w biegach nominowanych, to już pozostanie słodką tajemnicą gości..." - do Pana redaktora: bo wykorzystali Pedersena jako RT w biegu 13 ;-). Nie było różnicy czy Nicki pojedzie w 14 i 15, czy też w 13 i 15... A dla Unii nawet dobrze ze jechal w 13, bo było 3:3, a nie 1:5...
Unia dzisiaj miała 1 zawodnika pełnowartościowego oraz dwóch lub trzech pół-zawodników i reszta kevlary... A takim składem jasne jest ze się nie wygra czy nawet zremisuje...
Mecz w wykonaniu Włókniarza prawie idealny - szkoda 1.biegu (1:5) oraz pewnego remisu zamiast wygranej Unii (2:4) w 5.biegu przy "bączku" Adriana (Miedzińskiego)... Ale czasem nie można mieć wszystkiego... Zaliczka wydaje się być wystarczająca (+18) do bonusu, a może nawet czegoś więcej w rewanżu w Tarnowie?
Co do Trenera Marka Cieślaka, to bardzo dobry "psychologicznie" ruch z Miedzińskim jeśli chodzi o danie mu szansy po "bączku" i nie wstawianie za niego rezerwy w postaci Lyagera w kolejnym biegu, a mistrzostwo to nagroda w postaci biegu nominowanego - jako okazanie kredytu zaufania i wzmocnienie go psychicznie. Teraz powinno być już u Niego tylko lepiej ;-) ... Pierwsze koty za ploty :-) - tak 3maj ;-)

Brawo WŁÓKNIARZ ;-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.