Wątek dotyczący artykułu

Kłótnia o rezerwowego w PGE Ekstralidze. Cieślak atakuje, Zmora popiera, a Frątczak się dziwi

Już po dwóch kolejkach PGE Ekstraligi kluby krytykują wprowadzenie rezerwowego pod numerami 8 i 16. Grono przeciwników nowych regulacji jest coraz większe. Nie podobają się one między trenerowi Włókniarza i szefowi Stali Gorzów.

przeczytaj cały artykuł


enter

W latach 80 było 2 rezerwowych,i co w tym było złego?mam oglądać sierotę który danego dnia jedzie 100 metrów za czołówką?Lub w razie kontuzji seniora,ma go zastępować junior,który nie potrafi złamać motocykla na łuku,bo spadło 100 kropel deszczu?rezerwowy daje mozliwości,i takie sa fakty.I nie piszcie co mówi Jabłoński,bo on nadaje się do cyrku,lub kabaretu,a nie do poważnego magazynu zużlowego.A o Cieslaku nie chce mi sie pisać,dał wyraz totalnej głupoty,popisując sie wypowiedzią,wykluczenia Janowskiego,który wjechał w Przedpełskiego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tony 76

Tylko zapominasz, ze nie bylo ograniczen do 23 lat. Wlasnie, rezerwowy to ma byc rezerwowy wiec niech kluby maja wybor a nie., ze jest 3 zawodnikow do 23/a reszta szrot. Po co ograniczac, nie rozumiem?/Wtedy kazdy klub mialby wybor zawodnikow, proste i o tym Cieslak tez mowil!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.