Wątek dotyczący artykułu

Najpierw Putin, teraz Stalin. Skrzydlewski otrzymał kolejny prezent od swojego zawodnika

Dość nietypowy prezent otrzymał prezes Orła Łódź, Witold Skrzydlewski. Od jednego ze swoich zawodników dostał złotą figurkę Józefa Stalina.

przeczytaj cały artykuł

Forest

Tak, za chwile ze Skrzydla zrobicie komuniste. Tym bardziej, ze dostal od Lotysza, ktorego narod tak kochal stalina ze po stronie hitlerowcow walczyli. I dal Skrzydle, ktory na polewaczce promowal zolnierzy wykletych, z czym mam mieszane uczucia... ale wiem takze, ze w obecnym od kilkunastu lat trendzie edukacji pojecia sarkazm i ironia sa poza programem nauczania... BTW, u mnie w domu stoi Matrioszka, pamiatka z wakacji w Odessie, jeszcze z czasow zsrr, jestem komuchem?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mily

Bogdanow to żaden Łotysz, jesli już to ruski Łotysz. Stalin osadzał ruskich w Państwach Bałtyckich, na Kaukazie i w Azji Środkowej żeby mieć pod kontrolą tamtejsze narody w razie gdyby śmiały pomyśleć o niepodległości. Co bardziej niepokornych Łotyszy mordował albo wysyłał na Syberię. W efekcie na Łotwie żyje dziś 27 % Rosjan-potencjalna piąta kolumna separatystów, bo za swoją Ojczyznę uznają Rosję a za wodza Putina. W samym Daugavpils jest ich 70 %, jeśli nie więcej. Dlatego Skrzydlewski dostał od Bogdanowa właśnie Putina i Stalina, a nie Hitlera.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.