Wątek dotyczący artykułu

Stal Gorzów - Unia Tarnów: Beniaminek obdarty ze skóry. Jeden Pedersen to za mało (relacja)

W Gorzowie obyło się bez niespodzianki. Stal pokonała Grupę Azoty Unię Tarnów 53:37. Goście początkowo radzili sobie całkiem dobrze, ale do czasu. Poziom trzymał tylko Nicki Pedersen. A wszystko to w cieniu karambolu z piętnastego biegu.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Maciej Falubaz

Za bardzo chciał, wiadomo,że nie zrobił tego specjalnie,ale ktoś mu musi przemówić do rozsądku bo kiedyś to się może źle skończyć, tzn chodzi mi o te jego szarze

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ZXV

Powiem ci,że mi jazda taka na zyletki się podoba dlatego chodze na zuzel bo ja start kreda meta nie chce oglądać.Ale masz racje ktos musi go troche zluzowac może tak być,że jak się nie daj Boże wyjebie to może wtedy zrozumie.wiesz tez nie musisz jezdzić tak ofensywnie a tez możesz zrobic sobie krzywde.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Aro Stal GW

Noooooooom ale afera bedzie !!!!! PIS i PO juz zbieraja wszystkich na nadzwyczajne posiedzenie przy kawie i świeżych kanapeczkach. Dodatkowo PZM bedzie donosic ciepla Cole i suche bulki bo nic innego niema. Kurde ludzie jak tu zyc ??????

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
mariuszgb

Mi nie chodzi o sytuację. Mi chodzi o wieszanie psów na zawodników. Jak młody nam skasował Karczmarza nikt nie psioczyl. Durne wpisy były też odnośnie Protasa . Dobrze wiesz jakie mam namysli sytuację.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
buum DMP2016

Jeden i drugi trochę przesadził . Dobrze że bez kontuzji. Gorzów napędzony zwycięstwami biegowymi chciał wygrać i 15 bieg ale niestety był kontakt przy wyjściu z drugiego wirażu i koszmarny karambol. Powiem szczerze zamarzłem....wyglądało to fatalnie. Nigdy wiecej takich upadków nie chce widzieć !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.