Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: Nowy trener w MRGARDEN GKM-ie Grudziądz!

To o czym mówiło się od dłuższego czasu, stało się faktem. Nowym szkoleniowcem MRGARDEN GKM-u Grudziądz został Robert Kościecha. W klubie będzie odpowiedzialny za szkolenie młodzieży.

przeczytaj cały artykuł

Fanatyk Speedway

Kościecha jak z Wawrzyniaka zrobisz dobrego juniora,to Ciebie odznaczę Krzyżem Wiltuti Mi Nie Dali,chłopak jeżdzi 5 rok na żużlu i jak jeżdził pięć lat temu tak jeżdzi teraz żadnych zmian.Może go uzdrowisz .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
taka prawda

Nic nie zrobi lepszego z Wawrzyniaka. To beztalencie i tyle, a Kosciecha szuka kasy, trochę w telewizji, teraz posadka w Grudziądzu. Koleś totalnie bez pomysłu na dalsze życie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
pawel88

z Wawrzyniaka i Wieczorka to nie wiem czy najlepszy trener świata, by coś jeszcze zrobil. Ma spora jednak grupe do oszlifowania Kostek - Zieliński,Nizgorski,Lotarski, wkrótce Stolp,Łobodziński,Krysiak itd. Prędzej coś osiagnie z nimi niz Kempes.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
pawel88

To ja Ci zadam inne pytanie. A kogo oszlifował obecny ? 10 lat juz u steru ? Kempiński- nikogo, a zawodnicy bardziej sie tu cofaja w rozwoju Kosciecha mial chociaz pozytywny wpływ na Kopcia a i Zielinski skoro sie go trzyma to widocznie cos w tym jest. Gorzej nie bedzie a moze byc tylko lepiej. Ja wiem,ze Wy tam w Toruniu anty Kosciecha, takze moze na spokojnie z tymi komentarzami, niech GKM ma chociaz kogos na poziomie Kopcia a bedzie dobrze i to juz lepsze niz to co było. A nie bój sie mam swoje obserwacje, jak to wygladalo do tej pory, nim zaczal sie krecic tutaj Kosciecha...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
speedway_Torun

Ja Kostka znam osobiści i nic do niego nie mam jako człowieka (chociaż w ostatniej transmisji nc+ trochę przegiął). Próbuję tylko zrozumieć ten hura optymizm w Grudziądzu. Przykład IKS chyba nie jest trafiony; póki co na tle Kaczmarka (którego szkoli ojciec) wypada blado. A Zieliński nawet jeśli jest mega-talentem to punkty w lidze będzie zdobywał za 2-3 lata (przykład W.Lampart czy J.Miśkowiak).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
pawel88

W transmisji moze i przeginal, ma wyraźny uraz do Frątczaka, który pewnie mial wplyw na jego zwolnineie, bo z punkty kibica Torunia,fakycznie nie spodobaloby mi sie to co Kostek gadał w trakcie transmisji. Powiem Ci tak zaprosilbym cie na trening mlodych w wykonaniu Kempesa jakis czas temu, a teraz Kosciechy . Niebo a ziemia niestety dla Kempesa. Przyklad IKS jest akurat trafny, bo jednak jego wyniki 2016 a 2017 ruszyły do przodu,a teksnota IKS-a do Kostka jest nieprzypadkowa, niech Kostek zrobi cokolwiek choćby z jednym zawodnikiem od nas na poziom IKS, za 1-2-3 lata a bedzie dobrze i jest juz roznica. Ja juz to roznice dostrzegam teraz w samym podejsciu, czy jest hurraoptymizm, powiedzmy jest "optymizm" gorzej nie bedzie. Czy jakikolwiek wychowanek z miejsca jak Zielinski zdobyłby 2 msc nawet w takich zawodach jak Nice Cup ? Szczerze wątpie. Rok temu Kaczmarkowi nie pomogl,ale wyniki w zawodach juniorskich mieliscie przyzwoite, niech te nasze gwiazdy by chociaz powachaly medalu w MDMP, czy w innych zawodach, to juz bym klaskal Kempesowi, jednak przez te 10 lat, NIE MAM ZA CO. w kwestii młodzieży. Dlatego juz Koscieche uwazam,za lepszy wybór w kwestii młodziezy. Do hurraoptymizmu daleko,ale optymizm jakis sie pojawil,ale efekty jeszcze beda za jakis czas ja to wiem . A jak juz Zieliński potrafi wygrywac z Wawrzyniakiem , no cóż.. nie będzie źle mysle w 2019-2020 ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
k 53 GKM

Oczywiscie pawel,,,teraz moge powiedziec to co mowilem wam duzo wczesniej....My wyjscia juz nie mielismy...osobny trener mlodziezy...a ze trafil nam sie idealnie Robert to tylko sie cieszyc.w koncu to rodzony grudziadzanin.HAHAHA,,rozmawialem tydyien temu o tym na treningu w teamie Denisa....Juz pomagal duzo wczesniej ,naszym,,Pozdro..Teraz spoko..A Kempes ma seniorow....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.