Wątek dotyczący posta na blogu

Zakończony_Sezonowy Typerek 4+4. Edycja 17/18

Tom.

żeby się nie mylił z blogiem headerowym, TU wstawiamy typki ! ;)Planowana edycja 18/19: Patrz blog: https://sportowefakty....ygotowaniu 1. USO18- Pao patrz blog: https://m.sportowefakt...perek-1819 2. Pekin 18 -Tom (jeśli dam czasowo radę) 3. Singapur18 - Potter 4. AO19 - Szakaluch 5. IW19 - Pao (…)

przeczytaj cały artykuł

Tom.

Musi tak być, bo ja obstawiłem Bociana, a teraz jestem już w gazie i zgarniam peleton szarżą od tyłu ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krnąbrny drwall

No i Pliszka, a jeszcze przedtem Caro zadbały o Twoje typy "c" :)
Ja rezygnując z opcji b/c w tych przypadkach straciłem 2 pkt... pozornie, bo per saldo w całej kolejce i tak jestem do przodu - nigdy nie miałem szczęścia do typów b/c (jak na złość wtedy wyniki były 2-setowe), czyli stawiając tylko a/d ratuję chociaż część tych 1-punktowych bonusów ;)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Tzn zauważ, że typy a i d są bardzo często prawidłowe w 1R (teraz było 25:7 zdaje się), ale w późniejszych rundach się to wyrównuje. Nawet teraz, w 2R: 4:4, równiutko. W WS tak od 3R ;)

| Odpowiedz
blokuj
krnąbrny drwall

To już jest jakaś prawidłowość (może dlatego, że im dalsze rundy tym bardziej wyrównane mecze)... jednak wzrost liczby wyników b/c i tak nie zachęci mnie do takiego typowania, efekty mojego typowania 3-setówek w poprzednich etapach typerka skutecznie wybiły mi z głowy takie próby ;D

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

No i znów trafił typ 2:0 Petra. 2:0 jednak chyba częstsze ;) I znów punkcik poleciał u mnie za typ 2:1, ale blisko było w taju, decyduje czasami 1 piłka ;)
>>> dobrze trafiasz ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
krnąbrny drwall

1 punkcik Tobie poleciał, ale taj równie dobrze mógłby zakończyć się na korzyść Puig, a wówczas w 3 secie wcale nie byłbym już pewny wygranej Kvitovej - i mogły polecieć 3 punkciki :p Dlatego gdy już zdecyduję, na które zawodniczki postawię w danym szablonie, to stawiam na nie zdecydowanie (a/d - bez różnicy, czy to moja faworytka na 99% czy tylko na 51%) nie chcąc kusić losu, bo dla mnie trzeci set to zawsze loteria ;)

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Wprawdzie też obstawiłem teraz a i d ale to przypadek, mo tak mi wyszło "z systemu" ;) Dobranoc, w następnych dniach będę bardzo sporadycznie, bo jestem w rozjazdach :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Tom.

Testuję w Madrycie nowy "naukowy" system typowania na mączkę, ale jak widać na razie z miernym wynikiem, choć dziś już mi się wydawało, że zadziałał, ale Sloanka go popsuła, a Pera dołożyła resztę ;) No nic, pojadę nim do samego finału, bo szkoda mi teraz likwidować dane ;)

| Odpowiedz
blokuj
krnąbrny drwall

Etap "Madryt" poligonem doświadczalnym przed RG? Wyniki testów obiecujące - jako jeden z nielicznych wytypowałeś porażkę Caro w 2 setach, podobnym "rodzynkiem" może okazać się typ 2:0 dla Kasatki z Mugu (6:2, 4:2...). Jeśli dopracujesz system, to w RG nikt Tobie nie zafika ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
krnąbrny drwall

No to niech wygra :) Ja wprawdzie stawiałem na Garbinkę, ale w "moich rejonach" w tabeli wszyscy tak stawiali, więc wynik tego meczu dla mnie nie ma większego znaczenia. Kluczowa była porażka Mladenki - wtopa ;(

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Naukowy zimny system nie zna uczuć ani chorób. Wypluwa czystą zdrową taśmę papierową z wynikiem i koniec ;)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.