Wątek dotyczący artykułu

Sędziowski wielbłąd w półfinale EBL. Polski Cukier nie złożył protestu - nadal wierzy w zwycięstwo

Wielka pomyłka sędziów w półfinale EBL. Trójka arbitrów nie zauważyła ewidentnego przewinienia Marca Cartera na DJ Newbillu w samej końcówce meczu. Polski Cukier Toruń przegrał 81:82, ale protestu nie złożył.

przeczytaj cały artykuł

scoobydoo

Faul był ewidentny. Tylko że było widać to dopiero w powtórce w tv. Problem jednak w tym że ci Panowie przez cały mecz popełniali błędy i gdyby je wszystkie zliczyć i wg. tego zweryfikować wynik to byłby on zupełnie inny. Wszyscy teraz wytykają tylko ten jeden a w przeciągu całego meczu było ich znacznie więcej. I to wcale nie jest wina zawodników z Ostrowa że takich mamy sędziów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tomek Kruk

ot i mądra wypowiedź, jakoś nikt nie wypomina wątpliwych przewinień z końcówki trzeciej kwarty, gdzie dzięki rzutom wolnym Toruń powrócił do meczu, choć przegrywał chwilę wcześniej już 11 punktami, czy powtórki osobistego, gdy Surmacz wszedł w pomalowane, a chwilę wcześniej rzucał Łapeta, a przy drugim rzucie w trumnie stało aż trzech torunian

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.