Wątek dotyczący posta na blogu

Zakończony_Sezonowy Typerek 4+4. Edycja 17/18

Tom.

żeby się nie mylił z blogiem headerowym, TU wstawiamy typki ! ;)Planowana edycja 18/19: Patrz blog: https://sportowefakty....ygotowaniu 1. USO18- Pao patrz blog: https://m.sportowefakt...perek-1819 2. Pekin 18 -Tom (jeśli dam czasowo radę) 3. Singapur18 - Potter 4. AO19 - Szakaluch 5. IW19 - Pao (…)

przeczytaj cały artykuł

krnąbrny drwall

Szczególne uznanie i słowa podziękowania dla niekwestionowanych
☼ ♥ ☼ GWIAZD ☼ ♥ ☼ typerka:
Efanii, Eklusi, Julii, Margit, Martusi, Rafanki (szkoda, że zrezygnowały Lady, Mania, Tamara, a Margotka po świetnym początku w top 10 typuje incydentalnie)...
...specjalnie dla Was miłe Panie śpiewa dzisiaj dr House :)
>

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Ταꬺαяα

Nie wiem czym zaskarbiłam sobie Twoją sympatię ale bardzo dziękuję za pamięć ;)
.............Podglądam waszą rywalizację i jestem pełna podziwu dla Twojej intuicji.
Gratuluję kolejnego sukcesu :)
............(>‿◠)✌ !!
...............Dzięki za Schaby :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krnąbrny drwall

Trudno zapomnieć o Tobie i Twoim udziale w typerku ;) Dzięki za gratki, wolałbym jednak abyś wróciła do rywalizacji na udeptane błoto w RG - może nawet uda się Tobie wywołać gremialną panikę: "kobieta nas leje! :(" ;)

| Odpowiedz
blokuj
Ταꬺαяα

Stoczyłam ciężkie boje z Tomem żeby usunął mnie i zdobyte przeze mnie punkty z header'a............... więc byłoby teraz niepolitycznie stawać z wami w szranki :)
........Jeszcze ktoś mógłby mi zarzucić niestabilność emocjonalną XD

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
krnąbrny drwall

Niestabilność emocjonalna u kobiety to nie zarzut a pochlebstwo (lub jak kto woli - stwierdzenie powszechnie znanego faktu) ;) - możesz więc wracać bez zbędnego certolenia :)

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Szybciutko do protokołu: Tabela w każdej chwili może być reaktywowana razem z punktami, tak że to nie jest przeszkodą. Każdy z nas ma wahania co do chęci i czasu dla udziału, więc nie ma co tu pisać o jakichś niestabilnościach. Jeśli masz czas i ochotę pograć na RG to wszyscy tu grający się ucieszą, jeśli nie, to zrozumieją. Zapraszam w imieniu uczestników i moim i pozdrawiam :)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.