Wątek dotyczący artykułu

Unia Tarnów - GKM: Pedersen w zestawieniu gospodarzy! Kosmetyczne zmiany u grudziądzan (składy)

Grupa Azoty Unia Tarnów podejmie w niedzielę MRGARDEN GKM Grudziądz. Nicki Pedersen znalazł się w składzie gospodarzy, natomiast wśród gości Robert Kempiński dokonał kosmetycznych zmian.

przeczytaj cały artykuł

Dominik1980

Lubię taki optymizm wśród kibiców naszego klubu. A z ciekawości zapytam na jaki wynik stawiasz bez Nickiego (jak byłem przekonany, że na mecz z Wrocławiem przyjedzie, to teraz jestem przekonany, że go nie będzie)? Po meczu zweryfikujemy. Ja obstawiam niestety, że Nicki nie pojedzie i wynik będzie na granicy, dużo będzie zależało od juniorów i tu mamy szansę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
majk

Jest potwierdzone, że ma jechać. Jeśli by go miało jednak zabraknąć to wówczas wygrana około 4 punktami.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Dominik1980

Ale zgodnie z regulaminem przed meczem można dokonać dwóch zmian w składzie, więc jaki to problem zmienić. Dla mnie to on jest już tym razem za bardzo poobijany żeby jechać. Tym bardziej, że podał w mediach, że chce się wyleczyć do kolejnej rundy GP, a nie meczu ligowego. Tor znowu może zaskoczyć resztę drużyny, bo pogoda jest jaka jest. No nic kibicujemy naszym, a zwłaszcza juniorom i Kildemandowi, bo powoli otwiera jedno oko i coś się w nim budzi.

| Odpowiedz
blokuj
majk

Zobaczymy czy mecz dojdzie do skutku a jak tak to na jakich warunkach przyjdzie jechać, bo 3 dzień leje jak cholera.

| Odpowiedz
blokuj
Dominik1980

No i racja chyba tak została po środku, bo Pedersen przyjechał, ale wynik jednak gorszy niż oczekiwany, aczkolwiek 5 z przodu powinna być, jakby się 2 razy sędzia nie pomylił, ale to już po zawodach, liczy się sam wynik. Teraz musimy liczyć na potknięcia na własnym stadionie ZG i GKMu, wtedy realnie będziemy mogli liczyć na spokój, bo niestety dla nas druga połowa sezonu będzie ciężka, bo teraz mieliśmy większość meczów u siebie.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.