Wątek dotyczący artykułu

BM Slam Stal w finale! Johnson robił wiatr, Polski Cukier pudłował jak nigdy

BM Slam Stal napisała kolejny piękny rozdział w swojej historii. W czwartym meczu półfinałów Energa Basket Ligi pokonali w Toruniu Polski Cukier 92:78. Dzięki temu w swoim trzecim sezonie od powrotu do elity ostrowianie powalczą o mistrzostw Polski!

przeczytaj cały artykuł

AJ10

Twierdzisz, że coś mi się w życiu nie udało, ciekawe, co bo mi o tym nic nie wiadomo. Nnawet na polu prywatnym jesteś oszustem, bo wymyślasz na poczekaniu oszczerstwa o mnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hmm

jego życie oszukało.. Ale teraz kij włożyłeś w mrowisko... teraz będą opowieści GDYBY .. i płacz słodzików

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
arekPL

Oglądałem mecz ... tak mądrej , spokojnej i skutecznej gry Ostrowa się nie spodziewałem ! Wypunktowali Anwil jak bokserzy . Nie gniewajcie się ale dzisiaj cukier to była tylko .....melasa ! Brawo za historyczny awans!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
23-43turbotwins

Lepsi ? to czemu wygraliście raptem jeden mecz i to ledwo bo Stali brakowało bardzo nie wiele żeby zakończyć to już we wtorek ? jeśli pijesz do sytuacji z 2 meczu okej sędzia nie odgwizdał faulu po kontakcie Cartera z Newbill'em mógł odgwizdać ale nie musiał, to raz , a dwa jeszcze Newbill musiałby trafić te rzuty wolne żeby ewentualnie Toruń ten mecz wygrał, więc jakim prawem mówisz o oszustwie ? Kolejna sprawa to że we wtorek dwa razy Mbodj przy kontrze zawodnika w locie popychał i to nawet na wizji mówili komentatorzy że to jest faul nie sportowy a sędzia ani razu tego nie gwizdnął... Taki sport takie ludzkie oko czasem zawodne, drużyny rozegrały łącznie 4 mecze i stal w przekroju tych 4 meczy okazał się lepszym zespołem. No chyba że twoim zdaniem Toruń który wczoraj trafił 3 na 24 za trzy zasłużył z taką skutecznością to mogli by nawet i przegrać mecz w 1 lidze ....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.