Wątek dotyczący artykułu

BM Slam Stal w finale! Johnson robił wiatr, Polski Cukier pudłował jak nigdy

BM Slam Stal napisała kolejny piękny rozdział w swojej historii. W czwartym meczu półfinałów Energa Basket Ligi pokonali w Toruniu Polski Cukier 92:78. Dzięki temu w swoim trzecim sezonie od powrotu do elity ostrowianie powalczą o mistrzostw Polski!

przeczytaj cały artykuł

Wallece

Dzisiaj Stal grała bardziej zorganizowany basket i przede wszystkim skuteczny w związku z czym wygrana jak najbardziej zasłużona. Toruń w mojej ocenie w całej tej serii nie miał ognia (jako drużyna) tak potrzebnego w Play-Off. W pierwszym meczu trzymał nas Mbodj, w drugim Newbill, trzecim Cosey a w ostatnim nikt już nawet jeden się nie znalazł. Mam jednak jedno spostrzeżenie dotyczące prezesa i w-ce prezesa klubu STAL Ostórw Wlkp. (obserwowałem ich w 3 meczach w Toruniu, dwa Play-Off i jeden z sezonu zasadniczego) i stwierdzam, że chyba obydwoje urodzili się w Gorzycach Małych, być może tatuś podarował im przysłowiowy 1 milion :-), jednak słoma z lakierek i pstrokatej koszuli wychodziła na prawo i lewo (za każdym razem). Jak się jest kimś kto odpowiada za aktualnie już finalistę EBL to należy trochę emocje trzymać na wodzy i mieć więcej oleju w głowie a nie podżegać i wymachiwać rączkami (dotyczy w-ce prezesa) podczas opuszczania hali przed czasem.
Ogólnie podsumowując gratulacje dla wszystkich normalnych kibiców basketu za ciekawy półfinał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
hmm

Mam jednak jedno spostrzeżenie dotyczące prezesa i w-ce prezesa klubu STAL Ostórw Wlkp. (obserwowałem ich w 3 meczach w Toruniu, dwa Play-Off i jeden z sezonu zasadniczego) i stwierdzam, że chyba obydwoje urodzili się w Gorzycach Małych, być może tatuś podarował im przysłowiowy 1 milion :-), jednak słoma z lakierek i pstrokatej koszuli wychodziła na prawo i lewo (za każdym razem)."
musisz być bardzo zakompleksiony. Najpierw hala , teraz "pijesz" do prezesa Stali. Jak jesteś taki cwany, to mogłeś podejść i mu to powiedzieć w oczy.... ale tam byś wyłapał w pape a tu możesz pokozaczyć

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wallece

Ostatni mój post do ciebie. O hali pisałem specjalnie na Twoje buraczane komenty (nikomu innemu), ale wygląda na to, że wy rodziną jesteście i ta słoma to standard. Teraz idź się wyśpij może dostaniesz jeden bilet na finał a później na żniwa. Naraa ciole

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
hmm

ale petarda haha na twoim niskim poziomie. Jeszcze raz napiszę , tutaj możesz się napisać ,jak coś miałeś do prezesa Stali to mogłeś mu to powiedzieć.. DLACZEGO TEGO NIE ZROBIŁEŚ ? Bo byś dostał po swoim pryszczatym ryju. a teraz idź płacz, bo to ci tylko pozostało

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Laroslaw

Ten od słomy to cieszył się czy do kogoś wymachiwal rękami? A nawet jeśli to trochę Balkan na trybunach nam się przyda żeby zagrzać zespół do boju zwlasza jak kibicom nawet przez chwilę nie zachciało się pokrzyczec. Inna sprawa że kibice są za daleko od parkietu w Toruniu żeby poczuć więź i napędzac zespół.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.