Wątek dotyczący artykułu

Filip Matczak: W piątym meczu będzie niezła szarpanina. Wygra ten, kto będzie bardziej tego chciał

Anwil wygrał piątkowy pojedynek w Zielonej Górze (88:87), doprowadzając do remisu w półfinałowej serii ze Stelmetem Eneą BC. - W piątym meczu możemy spodziewać się niezłej szarpaniny na boisku - mówi Filip Matczak.

przeczytaj cały artykuł

Anwil ponad wszystko

Hala Ludowa powiem Ci, ze slabym jestes obserwatorem i znawca koszykowki, jesli piszesz takie rzeczy a myślałem, ze jest troszke inaczej. Jesli uważasz, ze Stal ma większy potencjał, doswiadczenie i sile razenia od Anwilu i Stelmetu to jestes w ogromnym bledzie. Powiem wiecej, mimo tego, ze te dwa zespoly morduja sie nawzajem doszczętnie to nie wroze Stalowce zdobycia Mistrzostwa, nie wiem czy nawet bedzie blisko.. Choc fakt jest taki, ze zarówno Stelmet jak i Anwil po półfinałach beda wypompowani i beda mieli tylko w sumie dwa dni na odpoczynek(wtorek, sroda) a w czwartek juz pierwszy mecz Finalowy. Jakby Stal wpadła na Anwil w polfinale, czego bardzo oczekiwalem to byloby szybkie szast prast. Najważniejsze to pogonic Stelmet bo ludzie maja dosc całego tego towarzystwa,oby Mis powedrowal w inne miejsce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
szyna83

hehe widzę, że pod każdym artykułem usprawiedliwiasz swój Anwil zmęczeniem. Trzeba było wygrać 3-0. Rozumiem, że jesteś zapatrzony w swój zespół ale z tym potencjałem to trochę cię ponosi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Holender

A ludzie to chyba ty i tym podobne gargamele.Dosc to ludzie maja ogladanie tego waszego pokraki i aktora-prowokatora Flapmeidy....Jutro znowu cyrk odpierdzili cieciuś.Widze ze jak zwykle minusiki zbierasz znafco piszacy z 2ch kont i oskarzajacy ludzi.Żenada powinienes miec nick. ....hehehehehehehe

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.