Wątek dotyczący artykułu

Polonia - KSM: Mecz o 6. miejsce w lidze (zapowiedź)

W niedzielne popołudnie bydgoska Polonia podejmie KSM Krosno. Wielce prawdopodobne, że tylko w meczach między sobą obie drużyny mogą pokusić się o jakąś zdobycz. Spotkanie nie ma zdecydowanego faworyta.

przeczytaj cały artykuł

Gizbern

A co niby takiego jest wszystko jasne?Męska rozmowa też w klubie wszystko wyjaśniła czy to był po prostu śmiech na sali?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rysio-z-Klanu

1." Gizbern napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

Sorry a kto tu nie będzie zespołem lepszym?Skoro kreowany lider zespołu nie potrafi wygrać indywidualnie jednego biegu na własnym torze ale to przecież przez problemy osobiste lub może ze dwa pierścionki może za mało założył na palce?Ale cóż przecież OAG jest wielki czy może jednak Władzio nie śmierdzi kasą?
2. Gizbern napisał/a komentarz do Polonia Bydgoszcz - Iveston PSŻ Poznań

"Sorry ale przestańcie głoopoty pisać no chyba że za mało pierścionków ma to chodzi o te problemy!Czy jak Ty masz problemy osobiste to nie chodzisz do pracy?"
3. Gizbern napisał/a komentarz do Polonia - PSŻ: Bydgoszczanom zabrakło punktów drugiej linii (noty)

Ten który miał być liderem w drużynie,nie potrafi wygrać na własnym torze żadnego biegu indywidualnie,ma największy kontrakt w zespole i dostał największą kasę na przygotowanie tylko na 3 zasłużył?To co jednak nadal ma problemy osobiste czy ciągle focha?
I co nadal twierdzisz,że ma focha? Ja nadal twierdzę,że NIE i żadne rozmowy w klubie nie miały wpływu na to. Twierdzę także,że redaktor Konarski ma lepsze info od Twojego.
Tyle ode mnie na ten temat.Pozdr.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gizbern

I co to co przytoczyłeś to może nie prawda?Rozmowy?Jakie były te męskie rozmowy czy może jednak ich nie było?A sorry wiem ale nie powiem.Grunt że Ty masz zawsze najlepsze info ale cóż przecież Władzio i wielki OAG są wielcy!Pzdr

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|8)
blokuj
Rysio-z-Klanu

hahahaha
A wiesz w ogóle na jaki temat były rozmowy?Wątpię?
Ogólnie myślałem,że bardziej się wysilisz z komentarzem:)Pomyliłem się.Przepraszam.Bywaj zdrów:)
PS.Wolę napisać wiem,ale nie powiem(na forum publicznym),niż nie wiem,ale coś tam napiszę,niech myślą że wiem:)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|2)
blokuj
Gizbern

Grunt że Ty jesteś najlepiej poinformowany i wszystko wiesz hahaha:)))Dla Ciebie nie muszę się wysilać z komentarzem bo oczywiście Ty wiesz wszystko i najlepiej.Dla Twojej informacji wiem na jaki temat były rozmowy ale w przeciwieństwie do Ciebie nie będę pisał wiem ale nie powiem,bo jak nie chcę czegoś upubliczniać to po prostu nie piszę o tym.Czy może nie prawdą jest to o czym pisałem a Ty to przytoczyłeś?Jak nie potrafisz tego przyznać to bez odbioru!:)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|8)
blokuj
Gizbern

Przytoczyłeś parę moich wpisów i nie potrafiłeś się do tej pory do nich odnieść.Napisałem w ogóle kiedykolwiek że że zawodnicy mają fochy czy może tylko jeden?Jest to chyba różnica?

| Odpowiedz
blokuj
Marobyd

Gizbern wspierajmy naszych, to przecież tylko ludzie i też mogą mieć słabszy dzień i nawet "strzelić" focha - pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Penhal

Witaj. Tak się składa że akurat Rysiu dużo wie.
Często jest tak że jak coś wiesz jest dodane słowo[Zostaw to dla siebie,nie dawaj na żadne forum] I wtedy zwyczajnie nie wypada. Nazywa się to zaufanie.
Ja tak mam i Rysiu też.Ja się wyłamałem i raz napisałem esa jaka jest przyczyna odwołania pewnego turnieju. I też prosiłem by zostało to dla kolegi,by nie wychodziło to na forum.Niestety wyszło inaczej.Było zaraz na forum z wielkimi komentarzami o wielkiej nieudolności działaczy Polonii z nazwiskami włącznie.
A to było zwykłe niedopatrzenie.
Temat Oskara też jest nam bardzo dobrze znany . Jednak słowo dane jest ważniejsze.Mimo wszystko między wierszami dawaliśmy do zrozumienia co jest powodem jego postawy. Sam pisałem że nie sprzęt,forma fizyczna tylko kłopoty w całej rodzinie Gollobów.Resztę trzeba samemu ubrać w słowa.Miłego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Gizbern

Witaj!Wiem że Rysiu dużo wie,ale niestety nie jest on jedynym tu na tym forum i nie tylko i nie mam tu na myśli siebie.Proste jest jedno jeżeli coś wiem (wiemy) i nie możemy tego napisać na forum ogólnym to nad zwyczajniej w świecie nie zachowuję się jak dziecko i piszę wiem ale nie powiem,ja wiem że Ty wiesz że ja wiem tylko porostu nic na ten temat nie piszę i zatrzymuję to dla siebie.

| Odpowiedz
blokuj
Penhal

Oj raz tak napisał i już problem.Zwyczajnie nie mógł.Dawał jednak między wierszami w czym problem.On ma dzwonić z newsem do kolegów?Dzielić się wiadomościami? by to było pięknie opisywane na forum? Jakby mógł by to sam zrobił.Polonia jest w takim miejscu jakim jest i trudno abyśmy my kibice zamiast trzymać kciuki dokładali cegłę by jechać za zwykłe niedopatrzenie czy po zawodniku który ma swoje bardzo poważne problemy.Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Gizbern

Nie jeden raz tak było.Proste nie mogę nie mówię i nie piszę,nie poruszam tego tematu by nie było żadnych niedomówień.Nikt tu nie napisał że ma do kogokolwiek dzwonić.Już nie raz tu pisałem i mówiłem na stadionie,że jak czegoś nie mogę to po prostu nie poruszam tego tematu,żeby nie było niedomówień.Pozdrawiam a teraz pora zbierać się do kumpli by pomału wyruszyć na stadion:)

| Odpowiedz
blokuj
Big Lebowski

Jasiu! Pokaż kiedy zaufane wiadomości(nie tylko żużlowe) wypłynęły ode mnie? Do tej pory uważałem, że jesteśmy zaufanym gronem przyjaciół. Od pewnego czasu dzielone są one tylko w wybranym kolektywie, a potem są pretensję, że z Bydziajem zwyczajnie dociekamy sprawy. To co? Mamy ślepo wierzyć w info podawane stricte w mediach? No "heloł". Trochę za dużymi chłopcami już jesteśmy... Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|5)
blokuj
Big Lebowski

No nie do wiary. Czyli bawimy się w "tata wariata" i jest wszystko ok? Pewne sprawy trzeba przyjąć na klatę, a nie ściemniać o lodzie i innych bzdurach. Mało tego. Niektórzy z nas szli w zaparte, że tak właśnie było. Gdzie tu zatem miejsce na prawdę i zwykłą przyzwoitość? Można i tak. Teraz wiesz dlaczego się różnimy. Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Penhal

Nie przygotowany tor też był jednym z powodów.Po co go mieli robić -szykować? jak dali ciała z papierami? Przecież w nocy bywały temperatury minus?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Big Lebowski

Jasne, że tak. Po co szykować? Po co kręcić i mataczyć? I myśleli, że tego nikt nie wyniucha? Trochę to słabe... Nie mam już pytań. Skoro uważasz, że wszystko było cacy to ok. Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
slaw...

Co miał podać że ktoś dał ciała?
__________-
zdecydowanie Janku . informacja o lodzie na torze zrobili z siebie balwanow

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Penhal

Pamiętasz kabaret TEY. Traktor się zepsuł? Co się stało? Koło poszło,to nie lepiej powiedzieć że trzy są dobre?Była wiadomość o bandach dla nas a nie na śmiech na forum.

| Odpowiedz
blokuj
Big Lebowski

Janek! Nie byłoby śmiechu i jazdy z mojej i Bydziaja strony, gdybyśmy byli poinformowani o takich "hockach-klockach" jak Ty. My byliśmy nieświadomi dziejącej się cxujni i dlatego drążyliśmy temat. No cóż, pewne schematy się pozmieniały, więc tak właśnie wyszło, bo inaczej wyjść nie mogło. To chyba proste. Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Penhal

Dlatego jak widziałem jak drążycie poszedł sms. Pozdro.Powiedziałem by tego nie dawać odpowiedziałeś a dlaczego? Niech wiedzą co mamy za ludzi.

| Odpowiedz
blokuj
gregbyd

Każdy miejscowy zawodnik zasługuje na wsparcie kibiców i widzów, niezależnie od nazwiska. Są chwile, że to wsparcie jest szczególnie potrzebne. Między wierszami można przeczytać, że właśnie nadszedł taki moment i tylko tyle.
Co mamy w zamian?
Pierścionki, brylanty, balety, gdzie jest kapitan, itp.
Można czerpać z tego satysfakcję? Za nazwisko? Czy jest jakiś inny powód?
Sorry, ale dla mnie jest to obrzydliwe...
A może by tak jeszcze skopać busa zawodnika? Już to kiedyś przerabialiśmy, choć akurat tamten specyficzny przypadek potrafię zrozumieć ;) Pozdr.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.