Wątek dotyczący artykułu

Polonia - KSM: Pierwsze zwycięstwo Polonii. Festiwal wykluczeń gości (relacja)

Mecz pomiędzy Polonią Bydgoszcz a KSM Krosno zapowiadał się niezwykle interesująco, jednak tak było tylko do połowy spotkania. Od momentu absurdalnego 7. biegu zakończonym wynikiem 5:0 to gospodarze zdominowali rywali i wygrali 50:39.

przeczytaj cały artykuł

Rysio-z-Klanu

Oskar za niestawienie się na treningach bez usprawiedliwienia(środa i piątek) otrzymał dość wysoką karę finansową.Także nie ma mowy o faworyzowaniu wnuka właściciela klubu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rysio-z-Klanu

Przecież Kanclerz był już w klubie wzeszłym sezonie.Teraz ma oficjalną funkcję i wolną rękę.Nie masz usprawiedliwienia za nieobecność na treningach nie jedziesz.Damiana też w środę nie było na treningu,bo zatrzymały go sprawy rodzinne.
To tyle.Nara

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bydziaj

Plotki powstają gdy klub nie mówi ani słowa o sytuacji Oskara. Jeśli jest problem to pracodawca powinien oczywiście w skrócie poinformować kibiców o sytuacji z Oskarem Ajtnerem - Gollobem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
slaw...

Dokladnie tez tak to widze.Jedna krotka informacja o panujacej sytuacji i ciach,wszelkie domysly oraz plotki zakonczone.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Rysio-z-Klanu

Jeżeli sam zawodnik sobie nie życzy,aby na ten temat informować opinię publiczną to trzeba uszanować jego decyzję i klub właśnie tak postępuje.
Dodam tylko,że istnieje duże prawdopodobieństwo że Oskara możemy już nie zobaczyć na żużlowym torze.
Najważniejsze jest,aby się pozbierał z tego wszystkiego,bo dość już podobnych tragedii po takich lub bardzo podobnych problemach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
bydziaj

Zawodnik jest osobą publiczną a klub dbając o niego jak i o swoje dobre imię powinien wydać krótki komunikat na ten temat. I chodzi tutaj własnie o uniknięcie plotek i wszelakich paszkwili i "hamówy" na jego temat. Profesjonalna instytucja ,a taką jest klub sportowy MUSI na bieżąco informować opinię o takich rzeczach celem ucięcia plotek. Przecież nie trzeba daleko sie cofać żeby znaleźć tragiczne zakończenia kłopotów żużlowców gdy chce się wszystko dusić w Sobie. A propos wiem co dzieje się z OAG i nic złego na jego temat nie piszę i chciałbym ,żeby ludzie też mogli zamilknąć a nie poprzez brak wiedzy (z winy klubu i jak piszesz samego Oskara ) dalej go tyrali.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Komentarz usunięty
slaw...

zawodnik jak każdy inny człowiek ma prawo do prywatności. Jest osobą dorosłą,która sama decyduje za siebie i klub nic nie MUSI!!!
_____________-
Jezeli naprawde jestes takiego zdania,to powinienes nic nie pisac w tym temacie,nie chce Rysiu z toba zadnej utarczki,ale najgorsze pieklo zaczelo sie po info w stylu wiem,ale nie powiem.
Swoja droga dziwie sie,ze klan i klub nie chca dac kruciutkiej informacji,ktora utnie wszystkie chore domysly w tej sprawie.Normalnie funkcjonujace kluby,organy tak czynia.pzdr.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Rysio-z-Klanu

A co ja jestem rzecznikiem prasowym klubu czy jak?Pisałeś do mnie na priv więc odpowiedziałem,że nie mogę w całości podać infa,odpisałeś że rozumiesz,a na forum publicznym jednak nie rozumiesz? Podałem tyle ile mogłem,a kto potrafi czytać pomiędzy wierszami mógł się domyśleć po wpisach lub wypowiedzi Matkowskiego i Kanclerza.Nie wszystko musi był wyłożone jak kawa na ławę,aby pewne rzeczy skumać i połączyć z sobą.
Tyle ode mnie.Idę spać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Penhal

Plotki zawsze były są i będą. W pierwszej kolejności jest człowiekiem,zawodnikiem a potem osobą publiczną.Jesteśmy takim narodem że chłop żywemu nie popuści. Gdyby wyszło oficjalne info z klubu[co dlaczego ] tak zrozumiało by z 30 % Reszta miała by pożywkę dalej.A to i tak by w końcu doprowadziło by do zaszczucia młodego jakby nie patrzeć zawodnika.W kwietniu Oskar powiedział że odpuszcza zawody indywidualne?Dlaczego? Tylko jazda ,jazda,jazda pozwala złapać formę?
https://sportowefakty....alszy-plan
On musi sam.Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
bydziaj

To potem nie stękajcie tutaj ,że ludzie dłubią , wnikają i snują różne domysły. Najgorsze w przekazie publicznym jak i biznesie jest brak informacji lub kłamliwe info.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|4)
blokuj
gregbyd

"...Dziennikarze nie mogli jednak podzielić się żadną dodatkową wiedzą na temat Schumachera.
Seria artykułów nie zawiera praktycznie żadnych nowych szczegółów. Wszystko przez to, że skutecznie swojej prywatności broni rodzina Niemca. Menedżer Schumachera, Sabine Kehm w trakcie minionych czterech lat wielokrotnie powtarzała, że dyskrecja, o jaką prosiła rodzina Schumacherów, jest dla niej najważniejsza. - To ona ma prawo radzić sobie z tym na swój sposób - podkreślała wielokrotnie w wywiadach...."

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Penhal

Nikt nie robi durniów.Klub nałożył karę by się chłopak określił chce czy nie, czy potrzebuje przerwy,by poukładać swoje problemy.Bo podejście jego też nie jest odpowiednie.Co klub ma zrobić? To nic nie da ,bo jak pisałem 30 % zrozumie a reszta tak będzie dawać że baluje, pije czy tam nawet ćpa.Miłego

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
bydziaj

Jesteście zapętleni w tej karuzeli niemocy i bezradności. Może trzeba w końcu wykręcić korki bo ile można się kręcić w tym szaleństwie a'la Władek ? Kara żeby Oskar określił sie czy chce przerwę na poukładanie swoich trudnych życiowych problemów ? Jaki wybitny psycholog musiał dać taką radę dziadkowi , żeby tak potraktować wnuka ? Lepiej skończmy tą błazenadę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|5)
blokuj
Big Lebowski

Najpierw tuszuje się własne błędy bzdurami o zalegającym na torze lodzie, potem zamiata pod dywan problemy zdrowotne kapitana drużyny. Uzasadniając, że młody człowiek potrzebuje pomocy, a nie medialnego szumu. Jednocześnie karze się Go pieniężną karą za opuszczenie treningów. Cynizm do sześcianu. Wiedząc w jakim Oskar był/jest stanie psychicznym, przygniata się Go jeszcze karą finansową. Tylko ludzie wyjątkowo nie czujący empatii potrafią działać w tak perfidny sposób. Pytam się zatem, jak ten chłopak ma dojść do siebie? Faktycznie zakręciliście się totalnie w tej pętli obłędu i głupoty. Ale każdy ma prawo do własnych wyborów. Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Penhal

Coś chyba klub musi zrobić.Bo za chwilę następni zrobią jak Oskar twierdząc jemu wolno a mi nie? Faktycznie zakręciliśmy się .Nie można podać że tor do rozgrywek jeszcze nie przygotowany?Trzeba z grubej rury? Cała Polska musi wiedzieć że ktoś czegoś nie dopilnował?A i jeszcze jedno.Kara jest klubowa i to klub może ją zawsze anulować.Dalej te 70 % pomyśli Oskar sobie gra w ... a klub nic na to? Więc może dlatego też by uspokoić opinię publiczną że coś robią w tym temacie.

| Odpowiedz
blokuj
gregbyd

Dlaczego odbierasz to personalnie jako atak? Jeżeli ktoś ma inne zdanie, to jest już tylko fanatykiem Władka? Kibice dzielą się na fanatyków i przeciwników? Czarne i białe? Gdzie miejsce na inne kolory? Rozumiem, że zaliczam się do betonu, czyli?
Obie sytuacje są bardzo różne. Łączy je jednak jeden wspólny mianownik - szacunek dla prywatności i dyskrecja.
W mediach pojawiły się informacje o problemach osobistych, opuszczaniu treningów i w związku z tym odsunięciem od składu. Co chcesz jeszcze wiedzieć, czego nie chce podawać do publicznej wiadomości zainteresowany?
Zgadzam się, że klub mógłby rozegrać to lepiej/coś na tym ugrać, wydając lakoniczne oświadczenie jednocześnie organizując akcję wsparcia. Dlaczego jednak zakładasz, że tak się nie stanie? Musisz wiedzieć wszystko tu i teraz? A gdzie dobro człowieka? Może do pewnych decyzji obie strony muszą zwyczajnie dojrzeć? Może potrzebna jest konkretna diagnoza problemu? Ja jestem cierpliwy i nie mam z tym problemu, a zainteresowani sami zdecydują, jakie informacje i kiedy ujrzą światło dzienne.

| Odpowiedz
blokuj
slaw...

Mala uwaga,roznica kolego slubny mojej kolezanki ze Szwederowa ;)
W niemczech nikt nawet przez mysl nie przepuscil,ze Szumacher zgotowal sobie ten los bo pil,cpal,wachal,palil itd itp.Takze nie bylo potrzeby tej sprawy naglasniac i cos prostowac.
OAG jest natomiast posadzany o zle maniery,imprezy,chlanie i cpanie,wachanie itd,itp.Ja jako ojciec,dziadek zrobilbym wszystko zeby takim oszczerstwom uciac glowe.Mysle,ze krotkie info o mizernym stanie zdrowia Oskara,spowodowanym sprawami rodzinnymi, uspokoiloby troszku temat,czy sie myle?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
gregbyd

Przestań! Kto przy zdrowych zmysłach może posądzać OAGa o ćpanie? Przecież regularnie przeprowadzane są kontrole. Mało było wpadek? Dudek, Ward, Saszka, Grisza... Pewne rzeczy daje się w testach wykryć po kilku tygodniach.
Ile widziałeś oszczerstw w poniższych komentarzach? Dwa? Trzy?
Nie liczę Twoich oczywiście ;) To jest powód, aby traktować je poważnie?
Sprawy Schumachera nie było potrzeby nagłaśniać? Temat idealny na pierwsze szpalery Bildów i innych. Hieny już stały w dołkach startowych. Czytelnicy chcieli newsów, a media chciały plotek. Rodzina powiedziała NIE. Proste?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
slaw...

Ile widziałeś oszczerstw w poniższych komentarzach? Dwa? Trzy?
Nie liczę Twoich oczywiście ;) To jest powód, aby traktować je poważnie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Gizbern

Trochę nietrafione porównanie ponieważ Schumacher był już w tym czasie na sportowej emeryturze ,a Oskar jeszcze czynnie niby uprawia ten sport i nie dał jeszcze oficjalnego komunikatu o zakończeniu kariery

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Big Lebowski

To nawet nie o to chodzi. Schumacher miał wypadek i wylądował w szpitalu. Wszyscy wiedzieli, że jest w stanie ciężkim. Dodatkowa wiedza o szczegółach nie była nikomu specjalnie potrzebna. Nie było zatem tajemnic przed opinią publiczną, że stało się coś niedobrego. Tutaj jest zupełnie inna sytuacja, bo oficjalnie dalej nikt nie wie nic. Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
gregbyd

Masz rację. To jest istotna różnica. Chyba trochę się zapędziłem :)
Można jednak znaleźć inne, analogiczne przypadki dotyczące czynnych zawodników:
- „Środa, 02 Listopad 2016 21:20
Spore zaskoczenie musieli przeżyć kibice Borussii Dortmund, po tym, gdy Thomas Tuchel ogłosił skład drużyny na mecz ze Sportingiem Lizbona. Nawet na ławce rezerwowych nie pojawił się bowiem Pierre-Emerick Aubameyang, który został zawieszony przez klub.
Borussia poinformowała, że gaboński napastnik został odsunięty od zespołu ze względu na "powody wewnętrzne". Co to dokładnie oznacza? Nie wiadomo. Klub nie podał żadnych szczegółów dotyczących całej sytuacji.

- Brak Aubameyanga w kadrze meczowej, to suwerenna decyzja trenera - powiedział Hans-Joachim Watzke prezes Borussii, którego cytują niemieckie media.

27-letni Aubameyang to najlepszy strzelec BVB w obecnym sezonie. Od początku rozgrywek wystąpił on na wszystkich frontach w 13 spotkaniach, w których strzelił dziesięć goli i zapisał na swoim koncie dwie asysty.”

| Odpowiedz
blokuj
slaw...

Grzes.Normalnie brak mi slow,jak to sie ma do sytuacji z Oskarem? nie mam zielonego pojecia ;) kombinujcie dalekj,moze cos sensownego wymyslicie.pzdr.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
gregbyd

Czego znowu nie rozumiesz? Wystarczy prześledzić wpisy :) To nie dotyczy dosłownie sprawy z Oskarem, a również wielu innych przypadków.
Odniosłem się konkretnie do jednego zdania Piotra, jednego:
" Najgorsze w przekazie publicznym jak i biznesie jest brak informacji lub kłamliwe info."
Tak jak w przypadku Schumachera w wielu sytuacjach od informacji czasem ważniejsza jest dyskrecja i poszanowanie prywatności. Tylko tyle.
W drugim przypadku udowadniam, że brak informacji nie jest niczym nadzwyczajnym i jest to czasem stosowane w poważnych klubach. Zgadzam się, że wizerunkowo korzystniejsze może być przeciwne rozwiązanie.
Nie zgadzam się natomiast, żeby chwytać się każdej okazji, aby klubowi dokopać. Bez przemyślenia, przyjmowania argumentów. Dla satysfakcji? Aby komuś zaimponować?
W klubie społecznie pracuje wiele osób. Nie zawsze wszystko wykonują właściwie, są amatorami, ale poświęcają mnóstwo swojego prywatnego czasu, znacznie więcej niż ja chciałbym, czy mógłbym poświęcić, aby wszystko dalej się kręciło. Czy bezmyślna krytyka, plucie jadem wokoło i bez zastanowienia (jak z tym kijem na psa), że wszystko jest fatalne nie jest napluciem tym osobom w twarz? Wiem, prawdziwa cnota krytyk się nie boi, jednak czasem warto uszanować wysiłki innych i ugryźć się w język. To, że takie osoby działają w klubie Papy w żaden sposób Ich nie dyskredytuje. Teraz zrozumiałeś? ;)

| Odpowiedz
blokuj
slaw...

Nie zgadzam się natomiast, żeby chwytać się każdej okazji, aby klubowi dokopać. Bez przemyślenia, przyjmowania argumentów. Dla satysfakcji? Aby komuś zaimponować?

| Odpowiedz
blokuj
gregbyd

Nigdzie nie napisałem, że to konkretnie tyczy się Ciebie. Jeśli chcesz, sam to oceń. Twoja sprawa. Co najwyżej uprzejmie informuję, że nie toleruję bezsensownego narzekania dla sztuki, histerii i malkontenctwa. Jest źle, jednak nie jest to powodem, żeby wszystko przedstawiać w jeszcze czarniejszych barwach, niż jest w rzeczywistości. Mamy balast, niechcianego właściciela i trzeba przyjąć to na klatę. Jesteśmy na dnie, ale jak się okazuje po dnie też można jechać. Wyobraź sobie że będąc na ostatnim meczu słyszałem ryk maszyn, czułem metanol, widziałem zawodników startujących spod taśmy i jadących potem w lewo. Na trybunach były setki kibiców, zadowolonych. Wiem, bo widziałem uśmiechy na twarzach i aplauz po wygranych wyścigach. Czuć zresztą było jedność. Pewnie był to ostatni wygrany mecz w sezonie, ale nie szkodzi. Kiedyś będzie następny. "Dopóki piłka w grze..." Ktoś ciężko i za darmo pracuje na to, abyśmy ciągle byli w grze. Ci ludzie też tu czytają. Pozdr.

| Odpowiedz
blokuj
Davcio_BDG

Prawda. Odczułem to samo będąc na tym meczu jak i na poprzednim. Mimo tego jaka jest sytuacja chcę być na każdym meczu Mojej Ukochanej Polonii.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
slaw...

Dla twojej informacji i innych ,ktorzy nie wiedza.Oskar ma powazne problemy zdrowotne.Mysle,ze klub juz dawno powinien taka informacje do kibicow wystosowac,nie byloby moze takich bzdurnych polotek podonych do twojej.pzdr.

| Odpowiedz
blokuj
Big Lebowski

To widzę, że w naszym klubie jest jeszcze gorzej, niż sądziłem. Do tego jakaś porażająca niekonsekwencja w podejściu do młodego zawodnika. Z jednej strony utajnia się informacje na temat Jego zdrowia, rzekomo dla Jego dobra. Z drugiej strony, zamiast faktycznie zaopiekować się chłopakiem, który znalazł się na życiowym wirażu, dobija się Go dość dużą karą finansową za nieobecność na treningach! I to jest dbanie o dobro chorego zawodnika? No nie do wiary... Zum teufel! O co tu chodzi? Przecież ten klub to totalna amatorszczyzna. Niebawem nikt nie będzie chciał jeździć w takim bagnie. Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|5)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.