Wątek dotyczący artykułu

Michał Kołodziejczyk: A teraz powinny wjechać traktory (komentarz)

Spotkanie Lech - Legia w Poznaniu przerwali kibole. Teraz czas na ruch ekstraklasy. Najwyższa pora rozwiązać tę organizację.

przeczytaj cały artykuł

Sewlifx

Wzorowa propaganda, łączenie całego zdarzenia i zachowań kibiców wyłącznie i ściśle z Ekstraklasą. Artykuł na wylot wali typowymi sztuczkami perswazyjnymi. Ogarnij się Kołodziejczyk. To klub ma zadbać o bezpieczeństwo na WŁASNYM stadionie, nie Ekstraklasa. Żałosny artykulik dla plebsu, którego łatwo nakręcić... i na tym budujesz bunt wobec Ekstraklasy, która być może uchroniła zawodników przed jeszcze gorszymi scenariuszami? Ja mam gdzieś tą Ekstraklasę, natomiast artykuł ohydny, obłudny, mogę tu wskazać co najmniej 10 przykładów świadomej manipulacji, łącznie z przypisami książkowymi. Żałosny dziennikarzyna.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
GMK36

Ja nie wiem
Jak ci dziennikarze sie nie wstydzą
Manipulowac byc na uslugach niemca za parę srebrników pluc na swoj kraj
Dzisiejsi szmalcownicy
Powinni ich pod ściane podstawic i ...
Jak to robili w Rumuni z takimi jak oni

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.