Wątek dotyczący artykułu

El. GP 2019: Cook wygrał w Abensbergu. Pawlicki i Buczkowski za burtą!

Craig Cook wygrał czwartą, ostatnią rundę kwalifikacyjną do cyklu Grand Prix 2019, która w poniedziałek odbyła się w Abensbergu. Awans do Challenge'u wywalczyli także Hans Andersen i Max Fricke. Polacy odpadli z dalszej rywalizacji.

przeczytaj cały artykuł


lukas157

Hampel czy Pawlicki, z tych dwóch wolałbym Pitera jak miałbym wybierac. Chociaż moim zdaniem obu się należy. Dlaczego Pieter? Bardziej perspektywiczny. Poza tym, nie kupuje słów Cieślaka że Hampel to dopiero teraz zawodnik kompletny. Kompletny to był w latach 2010-2011, kiedy to lał praktycznie wszystkich. Nie wykluczam ze teraz by medalu nie zdobył ale idzie młoda fala a latka Jarkowi lecą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rychubyd

A stary Gollob ile miał lat? A stary Hancock? Pedersen jak lata? Wcześniej Adams po największe sukcesy sięgał po 30-stce. Jarek powinien jeździć w Grand Prix, odpadał zawsze po wielkich kontuzjach, a to dwukrotny wicemistrz świata. Więc i Jarek i Pite powinni jeździć. Przemo odpadnie, więc zwolni się miejsce dla Polaka. Chciałbym w Grand Prix widzieć ich dwóch.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.