Wątek dotyczący artykułu

Demontaż w Górniku Zabrze. Jaka przyszłość czeka pucharowicza?

Górnik Zabrze po raz pierwszy od 23 lat zagra w europejskich pucharach. Wszelkie znaki na niebie wskazują jednak, że trener Marcin Brosz straci wielu autorów tego sukcesu.

przeczytaj cały artykuł


Dariusz Piskorski

Wieteska jest zawodnikiem Legii mimo transferu do górnika LEGIA wykłada 200 k PLN i Witeska wraca i górnik nawet mrugać nie może...co do Kurzawy to przejście do słabego klubu bundesligi może to kosztować spadek w hierarchii w kadrze Nawałki ...górnik ma grać w pucharach tam można się wykazać...ale górnik się wyprzeda przed nowym sezonem bo nie ma kasy... więc jedynym rozsądnym krokiem w jego karierze powinno być przejście do LEGII!!!tu będzie miał szansę pograć z kimś konkretnym w pucharach , udowodnić że te 18 asyst i kilka bramek w ekstraklasie to nie przypadek i wyjść w przyszłym sezonie w ligę zagraniczną na odpowiednim poziomie!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Andrzej Toman

W Legii z kimś konkretnym w pucharach? Przecież wy swoją karierę w pucharach zakończycie już po pierwszym dwumeczu. i na pewno nie będzie to jakiś mocny klub europejski.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.