Wątek dotyczący artykułu

Wielka walka i kolejny horror. Anwil robi pierwszy krok do tytułu

Dopiero ostatnie sekundy rozstrzygnęły losy pierwszego finałowego meczu Energa Basket Ligi. Josip Sobin odegrał w nim kluczową rolę, a Anwil Włocławek pokonał BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski 62:61.

przeczytaj cały artykuł

ryba1985

Kolejny mecz ma styku dla Anwilu... Te nerwowe spotkania z Zieloną dały nam sporo spokoju w końcówkach - chodzi mi o zawodników. Nie wierzyłem, że kiedyś to napisze, ale sędziowie dziś trochę nam pomagali... Wolę sportową porażkę niż drukowane zwycięstwo! Już kiedyś o tym wspominałem więc się powtórzę - PLK nie pozwoli zdobyć Misia Stali że względu na salę gimnastyczną tak jak kiedyś Nobilesowi zabierali złoto za kurnik...
Zobaczymy co będzie w sobotę się działo na boisku.
Gratulacje dla kibiców Stali i ich zawodników :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
szyna83

Bardzo rozsądny komentarz. Nie wasza wina, że poziom gwizdków jest jaki jest. Gratulacje za zwycięstwo, mam nadzieję, że w sobotę sobie odbijemy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sektor6

Dla mnie to ten mecz to jak - takie skojarzenie - jak Nowy Jork - Houston w 94. Pat contra Rudy... 7 nieprzespanych nocy... A jak jakiś dziennikarz szuka wrażeń artystycznych to niech komentuje... jazdę figurową

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Stelmet_Falubaz

Dziś wam trochę pomagali :DD
To było nic w porównaniu z tym jak wam pomagali w półfinale. Ta liga to jest KPINA i prokurator powinien się tym zająć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.