Wątek dotyczący artykułu

Fatalna druga połowa Anwilu, Stal zdobyła Halę Mistrzów!

Remis w finałowej serii Energa Basket Ligi. Koszykarze BM Slam Stali Ostrów Wielkopolski pokazali ogromny charakter, odrobili dwucyfrową stratę i wygrali ostatecznie 83:77. Po fatalnym pierwszym meczu odrodzili się Marc Carter i Nikola Marković.

przeczytaj cały artykuł

Wojti pierwszy

wielkie brawa dla ostrowa za wygrana na cieszkim terenie. anwil mimo przegranej dobrze przygotowany, jednak widac zmeczenie. mimo ze anwil stracil przewage parkietu to i tak bedzie bardzo cieszko dla ostrowa o kolejne trzy zwyciestwa w tej serii. a za sprawa dobrej postawy markovica zostal stelmet kolejny raz skompromitowany mimo ze juz dawno odpadl z rywalizacji o zloto.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
infan

To znaczy ciesz się ;-) "Kim" to pewnie jakieś imię ;-)
A tak na poważnie, niezmiernie cieszy mnie wygrana Stali. Jakoś dziwnie byłem spokojny o wynik, choć w pierwsza połowa nie zapowiadała sukcesu. Stal ma przewagę parkietu, ale tylko teoretyczną. W praktyce przy tak wyrównanych zespołach (niektórzy twierdzili inaczej o bidulce Stali) nie ma to żadnego znaczenia, patrz dwa pierwsze mecze. Dyspozycja dnia, spokój, zaangażowanie, trochę szczęścia i mamy mistrza, Stal, Anwil?
Brawa za mecz dla Stali i Anwilu. Godni siebie rywale. Brawa za atmosferę, szacunek kibice Anwilu. Ci co gwizdali, no cóż w Ostrowie też będą gwiazdy, nie znaczy to jednak o braku szacunku dla przyjezdnych, taki już jest kibic...
Pozdro dla Prawusa, kolejny rzeczowy komentarz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
spidermarx

CIESZKO ? Chyba ciezko.Szkoda ze nie chwaliles nikoli po 1 meczu finalu.Wy tam pod granica chyba naprawde macie kompleks ZG.Usmiechnij sie troche.Szkoda czasu na plucie zolcia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.