Dyskusja

Piotr 1964 Toruń

przejdź na stronę użytkownika

Myszor.

Piotrze jaki sens ma lajkowanie typów w wypadku gdy ktoś obstawia wygranie twojej drużyny a jaki gdy przegranej ????? Dziwna strategia ??? Staram się ale nie ogarniam ;) Wychodzisz na klauna? tak tylko gdybam ;)))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Piotr 1964 Toruń

Myszor odpowiem tak : Owszem jestem kibicem Apatora, ale też sportu żużlowego w ogóle. Taki przykład: Początek lat osiemdziesiątych - oczywiście kibicuje Apatorowi, ale moim indywidualnym idolem ;) był Romek Jankowski !!! Zresztą wielu kibiców sportu żużlowego, miało swoich ulubieńców z innych klubów. Nawet u Was w Zielonej Górze jeden z kolegów moich (nazwiska i imienia już nie pamiętam niestety :( ) był fanem Wojtka Żabialowicza. Wspaniale wspominam pobyt pod namiotem u kolegi Franka w Zielonej Górze. Bodajże lato 1981. Albo 1982. Knajpka" Na trupkach" i piwo żartobliwie zwane "Falubazikami" ( chyba to "Basztowe" było tak naprawdę )
A lajkuje wszystkie typowania po prostu, a nie minusuje jak niektórzy kretyni. Żadnej strategii nie ma ;). Klaunem też nie bywam, choć wesoły jestem .. ;)
Pozdrawiam :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Myszor.

Hmmm Ja pierwszy raz na W69 byłem w 1977 roku . Czyli możemy uznać że wiem o czym piszesz ;) No być może trochę pojechałem po bandzie Mysim nosem czując laika ;( Przyznaje się do błędu i szacun za merytoryczną odpowiedź ;))))) Tak jakoś wyszło iż byłem już w tym roku w Toronto 25 Marca czy jakoś tak i jeszcze raz na pewno będę na początku lipca;)))) Was zlać ;))) Było by miło się spotkać ? ;) Nie prawie komplementów ale wydajesz się wartościowym kibicem ;))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Myszor.

Tak przy okazji jest taki konkurencyjny portal wpisz zuzzzzzelend a znajdziesz ;) sporo normalnych kibiców az miło nieraz czytać ;) owszem jeden Laik tam "królóje";))))))) Mam na myśli Przemka z Toronto vel Night ale to tylko kwestia czasu a będzie jadł mi z ręki ;)))) Zapraszam ;)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.