Dyskusja

Tommy DeVito

przejdź na stronę użytkownika

Oli-34

Teraz zaprosi ciebie na portal w którym jest moderatorem. Jak nie będziesz tańczył w rytm jego muzyki masz wylot. Popytaj na SF to się dowoesz

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Oli-34

Dziecino, lykacie herezje mongoxa jak pelikany nie mając własnego zdania. Nie masz pojęcia ilu ludzie odeszło przez szefuncia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Motylkowy

W dupie byłeś, gówno widziałeś, jesteś jedną z najbardziej ŻAŁOSNYCH POSTACI NA TYM PORTALU! Przez takich JAK TY ludzie stad spieprzają GDZIEKOLWIEK, byle by z takim idiota jak TY nie mieć nic do czynienia zapyziały kocmołuchu! I nie odpisuj, bo szkoda mi czasu na takich parszywców jak ty. To jest jedyny mój post do twojej żałosnej osoby. Więcej nie będzie, więc się nawet nie staraj w nawiązaniu ze mną jakiegokolwiek kontaktu śmieszny PUDELKU bez odrobiny HONORU i własnego zdania. Trolluj sobie dalej do woli, tylko na to Ciebie stać jamochłonie plamisty. Pantofelek jest bardziej rozumny niż ty sam. Jeśli nie wiesz co to Pantofelek ( nie mylić z butem) , to zapytaj w szkole Pani od Biologii. Nie pozdrawiam, nie odpisuj, najlepiej zaszyj się gdzieś w dżungli Amazonii, bo zbiórki na twoje leczenie robił nie będę. Nie ma takiego specjalisty na tym świecie, który mógłby ciebie z tego twojego stanu chorobowego wyciągnąć. Ogólnie mówiąc - zamknij się i weź spierdalaj. a jak coś do powiedzenia, to tobie podobni jak JANKES CZY SLAV mają mój adres, zapraszam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.