Wątek dotyczący artykułu

Finał PLK. Jest decyzja - Ivan Almeida ukarany!

Sędzia dyscyplinarny PLK nałożył karę finansową w wysokości 2000 zł na Ivana Almeidę w związku z jego rażąco niesportowym zagraniem podczas gry w trakcie czwartego spotkania finałowego. Zawodnik Anwilu ma prawo odwołać się od decyzji.

przeczytaj cały artykuł

fazzzi

Widzę, że towarzystwo po obiadku... wysokokalorycznym bo sił do obrzucania się co niemiara. Oczy wiste, że co innego widzą anwilowcy i co innego ostrowianie. Fakt jest prosty: nie było by bandyterki AJ bez ataku na kręgosłup IA. Trochę obiektywizmu... bo nie stać na niego nawet tego od dyscyplinarki. Powiem Wam co gubicie w tym wszystkim... rangę Zawodów do której jak ktoś powiedział: towarzystwo nie dorosło. Kładziecie na niej cień i będziecie sobie długo wypominać, że nieczysto było. Finały są mimo stawki brudne "sportowo". Szanujcie się nawzajem. Parkiet zdecyduje... a Wszystkim powinno zależeć by odbywało się to fair... poza tym takiego Misia się szanuje. Zobaczcie ile błota wylewacie na siebie... zmieni to coś poza nienawiścią którą rozsiewacie? Co do meritum... IA to zainicjował więc i on odpowiednio poważnie powinien zostać ukarany. Ta kara jest niewychowawcza a wręcz zaogniająca problem. AJ poniósł karę IA w jej świetle może się uśmiechnąć na ile wyceniono jego prowokację. Idzie mi o proporcje w ocenie zdarzenia. Czy gdyby nie było bandyterki AJ to IA otrzymałby tę karę? A prawdziwym problemem polskiego kosza jest b. słabe sędziowanie... i chyba pora najwyższa coś z tym skutecznie zrobić.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
fazzzi

Sorki... ale jeszcze takiego wyskoku po popchnięciu to nie widziałem (musiałby to być ktoś wybitnie niezrównoważony)... nie o to mi chodzi by rozbierać świat na nowo i ustalać czy jajko czy kura. Przyczyną nieopanowanych nerwów AJ był łokieć w krzyż IA... i to IA jest spirytusem mowensem;] zagadnienia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sektor6

Sorki Sorki panowie w Włocka i z Zielonej ale... z perspektywy Lublina - panowie A i I przed meczem napakowani testosteronem jak kabanosy... Iwan sprzedaje Arronowi czapkę - taką, że ten leci w trybuny... Akurat w Ostrowie dosłownie... A później ten popchnął, ten popchnął... jak w żarcie od Aloszy Awdiejewa: spotyka sie dwóch przyjaciół: a co ty taki markotny? - żonie muszę jakiś prezent kupić? - kup jej książkę. - książkę? ja jej kupię książkę, ona mi kupi, później ja jej kupię... i tak będzie trwał seans nienawiści

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.