Wątek dotyczący artykułu

Get Well i Himalaje. Zdaniem Kryjoma toruńska drużyna planuje atak szczytowy

- Żużlowcy Get Well wyglądają jak himalaiści, którzy właśnie zaaklimatyzowali się w drugim obozie i planują atak szczytowy - mówi Sławomir Kryjom, żużlowy menedżer. - Jak wygrają za trzy z Włókniarzem, powiem, że dobrze wbili hak.

przeczytaj cały artykuł


Komentarz usunięty
Dumny z Krzyża

Zajmij sie Lesiu swoją zagrodą i trzodą, na tym sie znasz. Żużel zostaw mądrzejszym od siebie. Zdejmij gumofilce, usiądź przy zagrodzie, popatrz na swe świnie i bydło, moze to ciebie uspokoi... W weekend wybierz sie na tance, moze jakaś potwora sie znajdzie i świat bedzie piękniejszy, nawet twoi kumple z programu „Rolnik szuka żony” będący odzwierciedleniem twych walorów czasami kogoś znaleźli. Wiec więcej wiary, uśmiechu a mniej jadu kipiącego z wiejskiego frustrata. Normalnych z Leszna to nie dotyczy, nie bierzcie tego do siebie, z Lesiem trzeba jechac bo jest jednym z większych debili tego forum, ktory NIGDY nic do niego nie wniósł. Z takim bydłem trzeba jechac, na nic więcej nie zasługuje!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|9)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
toronto1

Myśłę,że lesiu to jakiś stróż prawdopodobnie,jest czujny jak ptak,gdy tylko pojawi się temat Torunia przeżywa na swój sposób coś w rodzaju orgazmu,właściwie to go trochę szkoda:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.