Wątek dotyczący artykułu

Zagubiony Patryk Dudek. "Ciężko powiedzieć w czym tkwi problem"

Polacy zajmują przedostatnie miejsce po 1. turnieju finałowym Speedway of Nations. Słabo wypadł Patryk Dudek, który zdobył 3 punkty. - To pokazuje, że sport żużlowy jest trudny - skomentował Dudek.

przeczytaj cały artykuł

speed01

A ja wiem w czym jest problem - nie było komisarza i nie miał kto ubić toru. Gdyż jak wiadomo tylko tor twardy, betonowy i UBITY nadaje się do jazdy. Niestety, zapomniał chyba o tym Phil Morris i wylał na tor... WODĘ! Tak, proszę państwa - wodę. Nic dziwnego, że nasi nie pojechali. Ale spokojnie - już w niedzielę "najlepsza żużlowa liga świata" i Polacy będą brylować.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Piter ZG

Bezsens!!!!!! Przecież w ubiegłym sezonie GP było właśnie na kopie z dziurami np.Krsko!!!! Tak jak wcześniej pisałem,że np. Fricke daje radę w lidze Angielskiej,a wczoraj nagle osłabł,bo była kopa??? Podobnie Antonio L. w lidze Szwedzkiej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
speed_koleina

Bezsens to masz w głowie czyli zakodowane schematy torowe "beton" (bez obrazy). Napisałem coś o dziurach i torze po obfitych opadach deszczu jak w Krsko? Czytaj z uwagą i myśl. Wiele turniejów SGP jest na przyczepnym torze są też takie które są dziurawe i są na nich świetne widowiska z dużą ilością wyprzedzeń. Teraz zgłaszaj :).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Piter ZG

Pie....isz o betonie!!!! Napisałem o zawodach w Krsko,że tor był przyczepny i dodatkowo dziurawy,a mimo to Patryk dał radę! Ty słabszą postawę Polaków tłumaczysz tym,ze nie potrafią na przyczepnym tylko na betonie,to jak to rozumieć??? W ubiegłym roku Patryk dawal radę i potrafił wygrywać,a teraz nie ,bo Cieślak wymaga na torach Ex.ligi betonu??? Twój komentarz miałby sens gdyby wczoraj startowali np. wychowankowie Grudziądza [betonu]

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
speed_koleina

Tor w Krsko był zalany po intensywnych opadach deszczu.
Ja nie tłumaczę słabszej postawy Polaków.
Mówię o szkoleniu czego ty absolutnie nie kumasz.
Wystarczy jednak pomyśleć patrząc na to co się dzieje w Lesznie oni od lat szkolili młodzież na trudnej nawierzchni stąd ich zawodnicy coś sobą reprezentują!

| Odpowiedz
blokuj
speed_koleina

"....Twój komentarz miałby sens gdyby wczoraj startowali np. wychowankowie Grudziądza [betonu] "
Wychowankowie Grudziądza hahahahahahahahahahaha. Czyli kto?
Buczek? Wygrałeś internety widzisz on lepiej pojedzie na kopie niż betonie, a przynajmniej nie gorzej.
Dawaj tych WYCHOWANKÓW GRUDZIĄDZA znawco.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Piter ZG

Czytaj z uwaga i myśl..... Normalnie Demski przy tobie,to pikuś!!!! Jest samozwańcza królowa muzy,to może też być samozwańczy ekspert żużla ha!ha! Najlepiej bez odbioru,bo znając twój charakter,to oczywiście będziesz musial mieć racje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
speed_koleina

Przestań ryczeć jak baba, bo przypominasz Piotrusia sprzed kilku lat. Bądź jak on i powiedz temu gościowi lustrze "przecież ja nie płaczę" i stań się mężczyzną, eksperciku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
lukas157

brakuje Zmarzlika, byłoby może lepiej, nie wiem czy gorzej ale na pewno ciekawiej. Bartek potrafi być języczkiem u Wagi, zrobiłby różnicę. Tak mi się wydaje. Narazie to jest piękna katastrofa, no ale poczekajmy do jutra. A jazdę parą to można sobie w buty sobie wsadzć. Woffi próbował, średnio wyszło.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.