Wątek dotyczący artykułu

Kibice GKM-u tracą cierpliwość. Gorzkie słowa w kierunku zawodników

Miało być przełamanie, a jest kolejna porażka na własnym torze. W minioną niedzielę MRGARDEN GKM Grudziądz przegrał z Betardem Spartą Wrocław 42:48. Sytuacja żółto-niebieskich robi się nieciekawa, nerwy puszczają też kibicom.

przeczytaj cały artykuł

Fanatyk Speedway

Kibice w Grudziądzu od lat słyną z tego,bylem nie raz na meczu w Grudziądzu i powiem szczerze udawałem że jestem kibicem GKMU choć bylem kibicem drużyny przeciwnej bo to co wyprawiala ta dzicz to wołało o pomstę do nieba,najnormalniej się bałem ,wyzwiska ,epitety a poza stadionem kibice gonili kibiców przyjezdnych w kolo cmentarza,takich kibiców jeżeli to można nazwać kibicami to powinno się wsadzać do paki,jak za czasów komuny bywało.Najzwyczajniej oni nie zasługują by mieć ekstraligową drużynę w swoim mieście.Pozdrawiam normalnych kibiców.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pawel88

Nie bój sie. Grudziadzanie rowniez w barwach sobie za bardzo nie obejrza meczu w Gnieznie i tak jest od lat. Tez mam stamtąd ciekawe wspomnienia. Porozmawiaj moze z jedna tutejszych uzytkowniczek z Wrocławia. Źle chyba tego wczorajszego meczu wspominac nie bedzie z strony grudziadzan.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.