Wątek dotyczący artykułu

Krzysztof Cegielski: Falubaz musi życzyć porażek rywalom. Ich spadek byłby stratą dla całej ligi

- Myślę, że w Zielonej Górze trzeba bardzo poważnie myśleć o obronie przed spadkiem. Uważam, że Falubaz musi patrzeć już nie tylko na siebie, ale też życzyć porażek rywalom - mówi Krzysztof Cegielski.

przeczytaj cały artykuł

marion

Szkoda,że pan zapomniał napisać,że p.Karkosik nie był winny całej sytuacji.Tajemnicą poliszynela jest,jak było naprawdę

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pewni na beton

Ty nawet nie potrafisz poprawnie napisać!!!!!!!!!!!!! No i jak tu ciebie szanować? Chciałeś zabłysnąć a zrobiłeś z siebie barana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
S.G.17WBZ M-cz

Z.G.-Leszno-Gorzow,to taki trojkat bermodzki,jak ja to czesto nazywam.Ubytek ktoregos klubu z tej trojki,to strata bolesna dla pozostalej dwojki,tak wiec spinac poslady samsiady:D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
elvis

Tak sie moze wydawac kibicom z zachodniej czesci PL.
Dla mnie,kibica jaskolek zadna roznica czy spadnie falubaz...grudziadz czy gorzow,oczywiscie w przypadku Stali to przyklad.
W waszym regioniè to moze problem,bo jeden bliski wyjazd odpada.
Z punktu widzenia sportowego wejscie do eligi Rybnika czy Lodzi to dla mnie bez znaczenia.Bo kazdy majac kase robi sklad.
A czy zobacze rekiny czy myszy to bez znaczenia.Jak spadna to 1plz bedzie miala kogos nowego...pewnie na rok i wejda spowrotem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.