Wątek dotyczący artykułu

Janusz Jasiński: Celem mistrzostwo Polski. Nie chcemy zarzynać się w Europie

- Cierpliwie czekamy na to, co zrobią drużyny z pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca. Weźmiemy to, co nam zostanie. Bierzemy pod uwagę FIBA Europe Cup - tak o grze w europejskich pucharach mówi nam Janusz Jasiński, właściciel Stelmetu Enei BC.

przeczytaj cały artykuł


Komentarz usunięty
Jaroslaw JK

Zycze wiec twemu klubowi zeby nie byl *tak nisko nigdy* jak Stelmet , bo ty juz jestes na samym dnie.My tylko odpowiadamy na twoje fenomenalne komentarze gdy obrazasz innych i wyzywasz.Dlaczego merytorycznie mozna pogadac(popisac * z Ryba i Anwil ponad wszystko?Odpowiedz sobie sam ale watpie czy potrafisz pomyslec nad tym....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tańczący z łopatą

Każdy fan Stelmetu bluzga, obraża, ubliża i pisze farmazony. Za to każdy kibic Anwilu pisze ładnie składniowo, merytorycznie zwięźle i przede wszystkim zgodnie z prawdą. Dobrze, że Wy wiecie jaka jest przyczyna naszych porażek, codziennie jesteście na kontach naszych zawodników i widzicie kiedy i w jakiej wysokości otrzymują przelewy, faulowali tylko zawodnicy Stelmetu a Anwil zagrał czyste Play Offy, nikt z koszykarzy Anwilu nie flopował i nie uprawiał trash talkingu i mamy żenujących kibiców bo krzyczą zamiast trąbić. I Ty starasz się pokazać, że jesteście obiektywni a my piszemy farmazony? Masz tu ciekojadkę ,grabki, niech się ktoś pogłaszcze i spieprzaj stąd dzieciaku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ws21

A możesz wyjaśnić co masz na myśli - "sport ciągną was tam gdzie niżej się nie da"? W ostatnich 6 latach Stelmet zanotował takie osiągnięcia 4 razy DMP, 2 X PP, Superpuchar, ćwierćfinał Eurocup.
Ja jestem zadowolony. Oby w następnych latach to się powtórzyło.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.