Wątek dotyczący artykułu

Janusz Jasiński: Celem mistrzostwo Polski. Nie chcemy zarzynać się w Europie

- Cierpliwie czekamy na to, co zrobią drużyny z pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca. Weźmiemy to, co nam zostanie. Bierzemy pod uwagę FIBA Europe Cup - tak o grze w europejskich pucharach mówi nam Janusz Jasiński, właściciel Stelmetu Enei BC.

przeczytaj cały artykuł

fazzzi

Sorki... szanujcie się i nie wchodźcie w jałowe pseudo dyskusje z osobą która ma wiedzę i patent na reprezentowanie "wszystkich". Uczciwość nakazuje pisać tylko "za siebie" bo tylko wtedy jest to prawdziwe. Wiemy kto nas nie lubi i dlaczego. Nie róbmy "pudelka" ze sportu. Każdy normalny kibic pogratulował mistrzostwa Anwilowi i jest to normalne. Skakanie sobie do oczu pod byle pretekstem na syfach jest nienormalne. Każdy każdemu coś pamięta... ale czy to cokolwiek zmienia w wynikach sportowych? Życzmy dobrze polskiemu koszowi i też pamiętam kpiny na to co Stelmet "wyrabiał" w EU. Pora zmierzyć się innym i poznać smak podróży, 3 meczy w 8 dni (przecież w NBA gra się częściej;))... obaczymy jaka to bułka z masłem w wykonaniu innych. Jak to się krew i kasę upuszcza na dwóch frontach... no takie mam widzenie sprawy... a fantazjując dalej: widzę pryszczatego Sebę z gilem pod nosem w odprasowanym ortalionie adidasa który zrozumiał, że "świat" udało mu się chwycić za nogi... z chwilowo zapodzianym słownikiem który przecież o niczym nie świadczy gdy upajający tryumfalizm nie pozwala rozróżnić erudycji od erupcji tępoty. Ludzie tak miewają tylko zastanawia dlaczego z tym się obnoszą...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Helik

W punkt. Ze swojej strony dodam, że staram się nie wchodzić w dyskusje z "krzykiem" i złośliwością, meteorytyka ważniejsza. Ortografia każdemu się przyda, ale dziwi lenistwo.. moja przeglądarka sprawdza pisownię a ja poprawiam bo szanuję czytających(mogą nie zgadzać się z moim tokiem rozumowania). Panie i Panowie! Sezon zacznie się niedługo, wtedy zobaczymy kto i gdzie stoi sportowo - to jest najważniejsze. Przepychankom dajcie spokój.

Jedyne co niestety do kibiców Anwilu mogę powiedzieć - proszę nie sikajcie z trybun na siedzących poniżej tak jak to robiliście 3 lata temu... my na wszystkie mecze przychodzimy z dziećmi(bo jest bezpiecznie), nie wiem czy to rozumiecie, bo jak byłem we Włocławku na meczu dzieci nie było prawie wcale co jest znamienne.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ryba1985

Po pierwsze to puchary są dla chętnych więc nikt nikogo nie zmuszał i nie zmusza do grania w nich.
Po drugie gracie w Europie 5 lat a obnosicie się z tym jakbyście ponad dekadę tam walczyli o dobro Polskiego Basketu...
Po trzecie sami kibice na czele z JJ głośno krzyczeliscie, że PLK to tylko dodatek i Europa się liczy nic poza tym, teraz gdy robicie przerwę zapomninacie o tym i uważacie, że jest ok zamiast przyznać się do błędu.
Granie w Europie wymaga sporego kapitału i drużyny składającej się z 12-15 zawodników w tym min 7 na Europejskim poziomie. Nie twierdzę, że my w tym sezonie podołamy i zdobędziemy Europe, ale spróbujemy. Z jakim efektem się okaże.
Widać, że jest delikatny kryzys w Stelmecie, ale każdy klub go przechodził z lepszym lub gorszym rezultatem.

| Odpowiedz
blokuj
Jaroslaw JK

Po drugie gracie w Europie 5 lat a obnosicie się z tym jakbyście ponad dekadę tam walczyli o dobro Polskiego Basketu....Widzisz rybka to samo z wami...Dekade nie mieliscie mistrza a z gory patrzycie na moj Stelmecik jakbyscie to wy zdobywali te kilka tytulow MP pod rzad....Wiec spoko.Sezon za pasem i zobaczymu jak i w ktora strone pojda nasze kluby.Pzdr.Masz plusik u mnie za swoj komentarz.Z toba mozna podyskutowac.

| Odpowiedz
blokuj
fazzzi

Rybo;) stawiasz tezy i sam na nie odpowiadasz. Może po prostu robi JJ to co należy... rewiduje poglądy po nieudanym sezonie... dla mnie logiczne. Inna sprawa, że JJ trochu za dużo mówi co wiąże się z tym, że Mu różne kwestie po czasie się wyciąga... najchętniej gdy się potyka. Cóż... życie, nikt nie ma obowiązku Go lubić. Wiem, że wielu rozumie jak wiele osiągnął właśnie dzięki "marzeniom" które potrafił urzeczywistnić. Co w tym oryginalnego, że puszcza przodem zwycięskie ekipy? Zapewniam, że z grubsza znam Jego "deklaracje"... mam cichą nadzieję, że jeszcze pokaże Stelmet o nowej ciekawej twarzy;) Przyszedł moment przesilenia i sytuacja wygląda inaczej niż na początku przegranego sezonu... choć nie jeden by marzył o takim wyniku to z punktu widzenia byłego MP jest on po prostu porażką (najgorszy wynik w siedmiu sezonach). A ten blamaż dobrze Rybo wiesz był o włos ściślej o celny rzut Savovića... potem się już tylko pos.ało;] Karta historii przerzucona... i teraz należy wyciągnąć wnioski. Gra wymaga kapitału;) owszem i piniondzory przelatują między paluchami wartko... a bo Stelmet ma kasę (dla niewtajemniczonych za chałupą w sadzie JJ zbiera), a bo sędziów kupuje i temu podobne dyrdymałki. Jaka jest liga sami widzicie jeszcze do niedawna czytałem, że Stelmet (sic!) jest temu winien... macie kierownik w ręku i teraz pokażcie jak robi się to lepiej. I by nie było to czy tamto... nie jestem zaślepiony klubem któremu kibicuję i widzę błędy... ale tylko ten co nic nie robi ich nie popełnia.Możesz wierzyć lub nie ale będę Wam kibicował i życzę sukcesów bo jestem zainteresowany by polski kosz rósł w siłę a ludziom żyło się dostatniej;)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.