Wątek dotyczący artykułu

Tomasz Skrzypczyński: Messi zmiażdżony przez Ronaldo (komentarz)

Wizerunkowy przekaz jest jasny. Cristiano Ronaldo zmiażdżył Leo Messiego na mistrzostwach świata w Rosji. Po pierwszym meczu wyżej niż 3:0 dla Portugalczyka.

przeczytaj cały artykuł

jerrypl

Chryste Panie. Niech mi jeszcze ktoś powie, że kibice Realu to nie jest stan umysłu. Żeby pisać po jednym meczu i to nie bezpośrednim starciu, że ktoś kogoś zmiażdżył to trzeba mieć nieźle nawalone we łbie panie Skrzypczyński. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (15|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ikar

Uogolniasz.... Słabo... Tak samo można napisać o wyznawcach Barcelony i Messiego którzy deprecjonują osiągnięcie CR7 z Hiszpania.. no ale ostatnio jest moda na ciśniecie po Realu ..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
yaya

Jak to leciało w tym słynnym w Ameryce programie??
Aha już wiem:
Jerry! Jerry! Jerry! Jerry! Jerry! Jerry! Jerry! Jerry! Jerry! Jerry! Jerry!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
jerrypl

A ja oglądałem kanał w Meksyku i leciało tam: yaya! yaya! yaya! yaya! yaya! yaya! yaya! yaya! yaya! yaya! yaya! yaya!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.