Wątek dotyczący artykułu

To, co odzyskał, może błyskawicznie stracić. Roger Federer w Halle będzie bronił pozycji lidera rankingu ATP

W poniedziałek Roger Federer wrócił na pozycję lidera rankingu ATP. Ale jego panowanie może trwać tylko tydzień. Aby utrzymać się na szczycie, w tym tygodniu w turnieju ATP w Halle Szwajcar musi zdobyć tytuł.

przeczytaj cały artykuł

Jerry Jerry

Trochę bzdura, nic nie da sam finał Federerowi ponieważ jego przewaga wynosi nie 250 a 150 punktów, porażka w finale poskutkuje więc stratą pierwszego miejsca na rzecz Rafy, Hiszpan będzie miał 50 punktów przewagi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RaFanka

Czepiasz się! Kalkulator się zaciął i wyszło 250. Zaraz poprawią! :-)
I jeszcze jest szansa, że nam komenty usuną dla niepoznaki!

| Odpowiedz
blokuj
Allez

Racja.
Dochodzac do polfinalu Rodzer dojdzie do 8.600 pkt,
za final dostalby kolejne 120 pkt wiecej , czyli razem mialby 8.720 pkt.
To o 50 pkt mniej niz ma obecnie Rafa (8.770 pkt), czyli za malo na obrone "jedynki".
Musi byc TYTUL.
Ale nie dzielmy skory na niedzwiedziu.
Na razie cwiercfinala i pierwszy set wygrany dopiero w tiebreaku, a w drugim Roger zostal przelamany przez ...Ebdena.
Ebden w poprzednim turnieju, w Den Bosch wyeliminowal Gillesa Müllera...