Dyskusja

Bardzo Zły Realista

przejdź na stronę użytkownika

RaFanka

Piszę tu, bo na nodze jakoś dziwnie o Andym. Brakowało mi już tego stękania ;) Chodzi krzywo jak chodził, ale trawniki to jest faktycznie jego miejsce! Niech się zbiera i powalczy z Fedem na Wimblu! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Bardzo Zły Realista

Usuwają komentarze :( Jeszcze raz! Wiesz, że Fed u mnie na pierwszym miejscu, ale brakowało mi już Andego i jogo f.... ;)
Obiad u Murraya: Andy: F..k, ale dobre! Kim: F..k, dziękuję ;))))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RaFanka

Aż się boję pierwszych słów dzieci ;) ;) ;)
Przeklinanie Andego mi wcale nie przeszkadza, bo klnie na siebie albo do ekipy. Lubię jego dynamikę, bo jak wiesz lubię przecież ekspresyjnych zawodników ;)
Fed zrobi decimę i pewnie wygra Wimbla! Teraz ty będziesz świętował. Ja już się denerwowałam ;) Teraz spokojnie mi na zielonej trawce!

| Odpowiedz
blokuj
Bardzo Zły Realista

Wiadomo, że Andy klnie na siebie, przede wszystkim ;) Za to Kim, na przeciwników i ich sztab ;))) Wimbl, będzie ciekawy, bo zagra cała wielka czwórka(trzy i pól, jak niektórzy mówią;))

| Odpowiedz
blokuj
RaFanka

Dlatego nie rozumiem, jak niektórzy zarzucają mu bycie gburem i chamem. Andy jest bardzo inteligentnym człowiekiem. Kompletnie bez wody sodowej. Jeden z tych, którzy nie stwarzają żadnego dystansu. Podobnie jak jego brat.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.