Wątek dotyczący artykułu

Mundial 2018. Rekordowa widownia i udziały Telewizji Polskiej

Ponad 18,7 mln w szczytowym momencie wg MOR (Modelu Oglądalności Rzeczywistej) łącznie na obu antenach TVP1 (16,8 mln widz.) i TVP Sport (1,9 mln widz.) oglądało najbardziej oczekiwane spotkanie tego Mundialu.

przeczytaj cały artykuł


Mattx7

Jak Kurski byłby preziem TV Betlejem (jakaś stacja powiedzmy np. Świętego Rydza) i stacja ta transmitowałaby MŚ jako jedyna ogólnodostępna dla lepszego i gorszego sortu, to też miałby rekord oglądalności. Więc czym tu się jarać ??? No, ale akurat on powie, że to sukces jego i całego rządu. No i PREZESA oczywiście (tego JEDYNEGO, nie o bulterierze mówię) ! Dzięki NIEMU najjaśniejszemu z najjaśniejszych, to zawdzięczamy ... Dzięki Ci o Wielki !!! Gdyby nie TY ....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bodek508

Wczoraj na pasku widziałem 16,5 mln ...cudowne rozmnożenie? A smutne jest to, że aż tylu Polaków przeżyło szok po obejrzeniu tej kopaniny. Ale dla PiS-u to sukces chociaż dla tych milionów to jednak porażka. I z czego się tu cieszyć, czym chwalić? Oglądalnością największego blamażu?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.