Dyskusja

użytkownik usunięty

przejdź na stronę użytkownika


Queen Marusia

Niewiem Plotzek co bedzie z tym wszystkim.Nie zycze mu zle ale jakos tego nie widze.Straszne rzeczy sie dzieja z tym PZPN.Mial byc nowa krew,nowe myslenie a widze ze jest to samo G^%^o co i kiedys.Do dooopy z tym.Szok.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Agent fg 89

Queen, dopóki nie będzie w związku dekomunizacji i lustracji, żeby wyczyścić tą stajnię Augiasza to żadnych zmian, reform, nie będzie na lepsze. Boniek jest z układu postkomunistycznego i ten cały beton postkomunistyczny podtrzymuje. Jemu jako prezesowi związku nie zależy na dobru reprezentacji Polski, tylko, żeby brać dalej gruby "hajs" - POBORY, WYPŁATĘ i zachować status quo dla swoich towarzyszy, których jest tu nadal obsianych po całym państwie w związkach okręgowych OD GROMA I CIUT CIUT. Ja osobiście spodziewałem się takiego SCENARIUSZA, NIE OCZEKUJĄC TRENERA Z ZAGRANICY. Te środki co Boniek by miał wydać na trenera z zagranicy, podejrzewam, że pójdzie na przejedzenie do Bońka kieszeni i jego zaufanych - Koźmińskich, Wachów i innych jego pseudo doradców. Boniek TO LEŚNY DZIAD - NAJŁAGODNIEJ NAPISANE, kontynuujący PRL BIS w PZPNie.
Sporządził Wacław Słowikowski2, czasowo zablokowany przez prowokację niejakiego super wuja "grolo".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|9)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.