Wątek dotyczący posta na blogu

Zakończony_Sezonowy Typerek 4+4. Edycja 17/18

Tom.

żeby się nie mylił z blogiem headerowym, TU wstawiamy typki ! ;)Planowana edycja 18/19: Patrz blog: https://sportowefakty....ygotowaniu 1. USO18- Pao patrz blog: https://m.sportowefakt...perek-1819 2. Pekin 18 -Tom (jeśli dam czasowo radę) 3. Singapur18 - Potter 4. AO19 - Szakaluch 5. IW19 - Pao (…)

przeczytaj cały artykuł

Pottermaniack

Tylko dziadka szkoda... Niby ma tytuł i dwa finały na trawie, niby wynikowo jest lepiej niż w poprzednim sezonie, ale styl gry nie na niby, a wyraźnie słabszy. Na Wimbledonie poprzeczka będzie wyższa, dojdą Queenowiczowie i best of five. Może być różnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RaFanka

Odpisałam ci ładnie, że liczę że nieloty wygrają, ale jakiś niemądry moderator usunął!!! Już mam tego naprawdę dość!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Harry.

Tez liczę na to, że się dziś Nieloty staną Orłami.
A co do usuwania, to nie mam zdania, bo nie wiem, dlaczego tak się dzieje.
Mogę tylko ubolewać nad tym faktem.
A Kubociki wygrały w taju pierwszego seta ze Złotnikami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
RaFanka

Jakbym jeszcze napisała jakieś obelgi pod adresem nożnych! Pisałam jedynie, że lepiej żeby wygrali, bo już dość nienawiści w Polsce mamy. A po ewentualnej porażce jutro lepiej z internetu nie korzystać, jeśli chce człowiek zdrowie zachować...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Tom.

może Lewy weźmie przykład z Toniego Kroosa w 95 minucie meczu Niemcy-Szwecja, tylko najlepiej ze trzy razy i w pierwszej połowie dla uciszenia nerwowych ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
RaFanka

To był faktycznie gol. Jak życzyłam Szwedom utrzymania, to po tym golu czapki z głów!
Lewy... Mam nadzieję, że nie podzieli losu Messiego. POLSKA!!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
RaFanka

Uchowaj boże! Nadal mówiący po polsku... Świat by się skończył! Zdecydowanie prędzej ja opanuję espanolski ;) Nich on sobie jest El Manacori! VaMOC POLSKA!

| Odpowiedz
blokuj
Harry.

Ja dziś obstawiałem zwycięstwa Borny, Marina, Kubotów i Nielotów.
Póki co, 3/4 moich typów się sprawdziło.
Brakuje tylko Nielotów.
Oby frunęli dziś wysoko, jak na Orły przystało.
POLSKA POLSKA POLSKA!!!!

| Odpowiedz
blokuj
RaFanka

Harry obyś ty miał dzień konia! Ja miałam 2 takie dni. Dziś mi nie wchodzą typy. Za to w piątek (tu się będę chwalić) byłam po raz kolejny na Biegu dla Słonia pamięci Artura Hajzera (biegliśmy na starcie po bieżni Stadionu Śląskiego, wbiegając głównym wejściem!). Było przeszło 1000 osób. I na końcu losowali nagrody, bo bieg jest bez czasówki. Drugi raz z rzędu mnie wylosowali ;)
A teraz POLSKA POLSKA POLSKA!

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
RaFanka

W tym meczu. Końcówka mnie otrzeźwiła ;) Niemcy grają do końca i to jest ich siła. Choć w meczu z Meksykiem, już będę bardzo w obozie przeciwnym do Szwedów!

| Odpowiedz
blokuj
RaFanka

Jestem pod wrażeniem tego jak to Borna wytrzymał. Dziś jest dzień Bałkanów. Obstawiałam taki finał, ale z innym rezultatem.

| Odpowiedz
blokuj
Harry.

Ja natomiast obstawiałem dzień Chorwacji, czyli Borna i Marin.
Póki co, 1:0 dla mnie :-)
Teraz jeszcze tylko Marin.

| Odpowiedz
blokuj
RaFanka

Życzę dziś Nolemu jednak. Przyda się dla jego odbudowy! A przy niezbyt pewnej dyspozycji Rogera, to może być ciekawe przed Wimblem!

| Odpowiedz
blokuj
RaFanka

No ja mu już jej raz gratulowałam nawet! ;-) Mimo, że obserwuję i lubię Bornę, to wyjątkowo nie byłam bojowo do Feda nastawiona! Płakać nie będę, ale też nie cieszę się jak po przegranej z Delpo! Czyli nie moja wina!
Ps. Wczoraj miałam dzień na obstawianie! Wytypowałam 5:2 i zwycięstwo Niemców 2:1.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.