Wątek dotyczący artykułu

Włókniarz czy Get Well? Szykuje się ostra walka o play-offy

Włókniarz Częstochowa i Get Well Toruń walczą o awans do rundy play-off. Ci drudzy wreszcie złapali formę, ale do rywala ciągle tracą trzy punkty. - I to wcale nie jest mało - przekonuje ekspert nSport+, Wojciech Dankiewicz.

przeczytaj cały artykuł

flex6

Zapewne za moment kilka osób odeśle mnie do specjalisty, ale zadam pytanie. Czy aby na pewno tylko te 2 zespoły walczą o awans do pierwszej czwórki? A co z Wrocławiem? Ma dwa bardzo ciężkie mecze wyjazdowe (Gorzów i Leszno) oraz dwa też nie najlżejsze mecze u siebie (Częstochowa i Toruń). W tym układzie spotkań wszyscy muszą jechać na maxa i Częstochowa raczej do Wrocławia nie pojedzie na wycieczkę. Sporo może wyjaśnić się po najbliższej kolejce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tony 76

Słuszna uwaga :-) Wrocław wcale nie jest taki bezpieczny z awansem, ma tylko 2 punkty przewagi nad Częstochową i dużo gorszy układ meczowy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ZXV

Gorzów też.Jak załozy sie najgorszy scenariusz to możemy pregrać 4 mecze,chociaż w to nie wierze.zdobedziemy 2 bonusy z toruniem i tarnowem.Ale może przegrać w Tarnowie w apatorze raczej przegramy.U siebie z Wrockiem ciężko bd lubia nasz tor wtedy z nimi 0 pkt.Leszno u nas tak sobie radzi i nasi lubia z nimi jechac ale nadal są grozni i róznie może być.Wtedy mamy 17 pkt.jak wygramy z Lesznem albo Wrockeim to juz po kłopocie.Jak Toruń przegra w GKM juz pozamiatane.We Wrocławiu małe sznase mają.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Tony 76

Pewnie , że tak :-).O tyle dobrze, że te dwie porażki Leszna spowodowały , że wszyscy teraz będą jechać na maxa wiec już można zacierać ręce na zbliżające się ostatnie kolejki. Będzie się działo :-) Ja chyba wybiorę się na nasz mecz do Tarnowa :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
ZXV

Nasi sie skupia na Lesznie na Jancarzu.Myślę,że wygramy za 2 lub 3 pkt i juz bedzie spokojnie.Teraz jest czas.Zawodnicy bedą mogli spokojnie potrenować.Pózniej pozbieramy bonusy i wystarczy.Tylko,żeby żadna kontuzja sie nie wydarzyła we wszystkich druzynach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Tony 76

Ja to mam takie dziwne nieodparte wrażenie , ze trafimy na siebie w półfinale he he he :-) Tylko wody nie wylewajcie ;-)

| Odpowiedz
blokuj
ZXV

Nie trafimy.Ja podejrzewam jak oczywiście wejdziemy do PO (róznie to bywa) to wy z Unia a my z Wrocławiem.Ps.Woda przeszkadzała w 1 biegu 11.w 12 tor juz był normalny.I te polewanie nie miało wpływu na fomre Fredki w tym dniu.No i bez Martina jechaliśmy jeszcze.Ale nie ma co wracać.Aby w PO w pełnych składach.Ale tak jak pisałem mysle,że wy z Unia a my z Wrockiem.Albo Gorzów-Leszno,Czewa-Wrocław.\
Ps.Nie wylejemy jeżeli Cieślak nie bd ywierał presji na komisrza i nie kazał robic tor pod siebie i ubijac jak to miało miejsce :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
ZXV

Zobaczymy.Jeszcze nie jestesmy w PO.Jak tam sie dostaniemy wtedy bd się martwić z kim jedziemy.Chociaż nie ukrywam Czewa by nam troche pasowała.Ale jak by znowu Cieslak sie rządził i pisał na nas to juz wole z Unia albo Wrockiem jechac.

| Odpowiedz
blokuj
-NIGHT-

jestescie jestecie xd
no chyba ze przegracie 4 mecze xd
ale wy to ie leszno zeby ukladac sobie lige bo wy nie musiecie sie bac nikogo bo macie dobry sklad

| Odpowiedz
blokuj
ZXV

Nie mamy ,az takiego dobrego składu i ciągle nas kontuzje trapią jak was w tamtym roku.U nas jesteśmy mocni.Juniorzy tez tacy sobie.Karczmarza można usprawiedliwic kontzuje jakies upadki miał.Szczotka najsłabiej wyglada,Hubert tez tak sobie choc ostatnio dobrze jedzie.Ostaf z Galewskim przed sezonem pisał,że skończymy na 5-6 miejscu.Zresztą tak samo przed 2017 pisali.

| Odpowiedz
blokuj
-NIGHT-

u was sa kontuzje ale nie tak znaczace i macie idelany terminarz akurat w tym wszystkim
my mielismy kontuzje liderow 2 naraz i 3 w rybniku
ale to juz mniejsza z tym
napisales najwazniejsza rzecz'
U SIEBIE JESTESMY MOCNI
a to starczy do zlota
bo macie kim bronic przwagi majac najlepszego zawondika liga BARTKA..
tytulu sie wygra 1 meczem u siebie , a ponzije juz z gorki xd

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.