Wątek dotyczący artykułu

Sytuacja Stali kiepska, ale nie beznadziejna. Człowiek ze "Starej Gwardii" wróży klubowi 10 punktów

Do końca rundy zasadniczej PGE Ekstraligi pozostały cztery mecze. Cash Broker Stal Gorzów ma nie tylko dość trudny terminarz, ale i problem z kontuzjami. Były klubowy mechanik wierzy jednak w siłę drużyny po wakacyjnej przerwie.

przeczytaj cały artykuł

KACPER.U.L

Proszę pisać qwa po ludzku,nie cyckając cukierka przez papierek,to co widzi kibicowska brać,że Well depcze Stali po piętach.Zacznę zgłaszać pismaków za takie farfocle redakcjo:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ikar

Dokładnie... A jesXze.bardziej powinna obawiać się Unia Leszno która robi wszystko żeby Wella nie było w PO, ale i tak im się to nie uda. Well wejdzie i pozamiata. Każdy kibic krówek z Leszna to wie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
KACPER.U.L

Nie wiem jak inni zjadacze Krówek ale ja właśnie o tym pisze już od kilku tygodni,i wolę Snickersa bo na głodnego nie jestem sobą:)Piszę o tym,że widzę ten rytm,i wiatr złapany przez Wella w żagle,a nie jak inni tylko hejt z żółcią:)Zapraszam na Smoka na drugi mecz z Wellem,i nie ważne w jakich okolicznościach po meczu na MA.Chodzą znów plotki o tym,iż Jacek zamierza znów ingerować w pierwszy łuk:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
ikar

No i w końcu ktos kumaty się z Leszna trafił.kto zna nasza prawdziwa siłę. PrAwdziwy byk z Ciebie a nie takie krówki jak donio, Roman czy wściekła krowa

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.