Wątek dotyczący artykułu

Gianni De Biasi: Byłem już selekcjonerem reprezentacji Polski. Poczułem się zwolniony

- Byłem w zasadzie selekcjonerem reprezentacji Polski. Poczułem się, jakbym został zwolniony - opowiada Włoch Gianni De Biasi.

przeczytaj cały artykuł

ed64

To jednak prawda że rudy to fałszywy a Boniek nie potrzebuje dobrego trenera a raczej kukłę do manipulowania i sterowania.Tak było z Nawałką wyciągnął go jak królika z kapelusza trenera bez wiedzy warsztatu trenerskiego charyzmy .Boniek po prostu dał zarobić miliony i zorganizował wczasy w Rosji za pieniądze podatników Nawałka też miał być cudotwórcą i następcą Górskiego podobnie jest z Brzęczakiem kolejne odkrycie Bońka na miarę Górskiego.Też będzie jako parawan Bońka za duże pieniądze miernego biernego ale wiernego sługę.poprzednicy Bońka prezesa też mieli swoich miernych trenerów Piechniczek wsadził Smudę którego nawet z 3 ligowego Widzewa wykopali Lato obsadził Fornalika który ledwo Piasta utrzymał w lidze.Były jeszcze takie tuzy i miernoty jak Janas Engel który nawet na Cyprze się nie nadawał Strejlau który teraz stał się wielkim komentatorem i sprawozdawcą a jak się słucha jego wiedzy i głosu to flaki się przewracają.Za Bońka miało być lepiej a wyszło jak zwykle jedynie śmieszniej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

Co za bełkot! Ze ci się chciało pisać... bo mnie się odechciało czytać bardzo szybko. Taki długi słowotok a żadnej myśli. Prócz pomówień.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.