Dyskusja

Reprezentacja Francji Reprezentacja Chorwacji

Francja - Chorwacja
15 lipca 2018, 17:00

4 : 2
Relacja

Heheszky-

Tak z tym się zgodzę, wolnego nie powinno być. Ale nie ma co się oszukiwać, Francja jest drużyną lepszą na papierze i w meczu. Chorwacja walczy sercem, ale brakuje im zawodników o klasę lepszych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Heheszky-

Bogiem? NIe jestem jego fanem, są lepsi Mbappe Neymar Messi :) Ale Greezman jest o 2 klasy lepszy od zawodników Chorwacji, tylko Modrić jest porównywalny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Heheszky-

Tak Chorwacja zasługiwała, bo pokonała po drodze DANIE! ROSJE! oraz ANGLIE!
A Francja pokonała Argentyne! Urugwaj! Belgię!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Heheszky-

Akurat ty jesteś dzieckiem który żyje internetem, a ja jestem sportowcem który również ma styczność z piłką nożną :) Gram w pierwszej lidze Warszawskiej PlayArena :) Więc ucisz się gnoju

| Odpowiedz
blokuj
Heheszky-

"Dzieciaku" Napisał to typ który ledwo skończył 13 lat, chłopcze jesteś dla mnie szczylem który nie posiada ogłady. Może lata cie zmienią, ale teraz jesteś zerem życiowym.

| Odpowiedz
blokuj
Heheszky-

Uwierz że nie :) Mam brata w twoim wieku, i jest 100 razy mądrzejszy od ciebie. Na pewno nie szuka przyjaciół w internecie którzy mają po 45 lat, oraz używa swojego mózgu w przeciwieństwie do ciebie którego ty nie używasz. W twoim wieku jak byłem, to nie było takiego czegoś jak siedzieć na forum albo coś. Chodziło się codziennie z kolegami na treningi piłki ręcznej, oraz na dwór. A nie siedziało się przed monitorem 24/h i pisać głupoty.

| Odpowiedz
blokuj
Filip Krogulec

Ja też mam brata, 8 lat młodszy ode mnie, a ja mam głupich przyjaciół ogólnie, więc nie chce mi się mieć z nimi styczności, tylko z bratem siedzę.

| Odpowiedz
blokuj
Heheszky-

Własnie o tym mówię, pokolenie jest coraz gorsze. Teraz co drugie dziecko w Warszawie, chodzi z papierosem bądz z piwem w ręku i ciągle przeklina.

| Odpowiedz
blokuj
Heheszky-

Gdzie ja go bronię? Napisałem po prostu że jest dla mnie bardzo dobrym piłkarzem, i również napisałem poniżej że faul był zle podyktowany bo go nie było. Jesteś kobietą która nie potrafi czytać ze zrozumieniem, to że mam szacunek do kobiet to nie zamierzam cie obrazić:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Ewa Soblewska

ok spoko. Przeciez mozesz tak uwazac ze jest super dobry. Dla mnie nie jest az tak dobry jak go maluja. Niewazne zreszta, Francja wykorzystala co jej los dal i chwala jej za to. Grarulacje dla Chorwacji za walke. Dobranoc.

| Odpowiedz
blokuj
Ewa Soblewska

Moze i prawda, nie bede sie klocic. Ale idac tym tokiem rozumowania... to statytystyki z pierwszej polowy 7 strzalow celnych dla Chorwacji i 1 dla Francji, posession - ponad 60% dla Chorwacji, mniej niz 40% dla Francji, dokladnosc lepsza dla Chorwacji... to tez chyba wszystko nie powinno sie zdarzyc. skoro Chorwacja jest az tak gorsza od Francjii......

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Ewa Soblewska

Francuzi mogli chociaz przeprowadzić jedna składna akcje w pierwszej polowie. Chociaz jedna. Albo chociaz pokazac ze potrafia sie utrzymac przy pilce okolo 50%, wtedy nie mialabym pretensji do nich. Ale... zwyciezcow sie nie sadzi, i wiem, ze nie wygram z Toba na argumenty dzisiaj. Juz nic nie pisze. Milego wieczoru. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
blokuj
Heheszky-

Uwierz Ewo że nie wygrasz, każdy kto zna się chociaż ciut na piłce nożnej zauważył fakt że Francuzi wyszli z taktyką, taką że wiedzieli że Chorwacja jest zmęczona Mundialem bo mieli dogrywki. Wiedzieli że mają skrzydła szybkie które potrafią ograć każdego, więc zagrali na spokojnie i dali się wymęczyć Chorwatom w pierwszej połowie, w drugiej zaczeli ich kontrować i się stało bramki wpadały jak ULALA

| Odpowiedz
blokuj
Bushka Rei

Tacy to Francuzi, że 75% to Afrykanie. Sami Francuzi nie potrafią się cieszyć zwycięstwem, bo wiedzą, że zagrali gorzej od Chorwacji. Wie tez o tym cały świat. Mundial zmienia się w mistrzostwa Ligii, gdzie narodowość nie gra roli. Mieszkam w wielonarodowościowym mieście i państwie. Francuzi skwaszeni, slaba wygrana. Chorwaci pokazali jak grać. Słaby pokaz futbolu zwycięzców.

| Odpowiedz
blokuj
Heheszky-

"Drużyna lepsza" nie traci 4 bramek w meczu :) To że Chorwacja próbowała ciągle zagrażać Francuzom bramkę to wynika z tego bo przegrywali w meczu o Puchar :) Francuzi pokonali dłuższą i cięższą drogę od Chorwatów i nie powiesz że nie :) Bo Francuzi by chcieli mieć taką drabinkę jaką miała Chorwacja :D To jest pewne. A Niemcy w 2014r? 2 Polaków, i wielu innych z po za Niemiec, i nikt na to nie patrzył.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Bushka Rei

arbiter główny podyktował rzut wolny dla Francji, choć Antoine Griezmann go wymusił. Następnie po zagraniu z wolnego Griezmanna sędzia liniowy nie zauważył, że Paul Pogba wrócił z pozycji spalonej, a następnie zmusił do błędu Mario Mandżukicia, który głową strzelił bramkę samobójczą. Francuzi prowadzili, choć... nie oddali celnego strzału na bramkę rywali”
- szemrany karny.
Szczery wynik: 2:2.
Ale tam,
Viva Africa!!!

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.