Wątek dotyczący artykułu

Janusz Jasiński: Oszczędzanie na Polakach to największy błąd. Sokołowski może być liderem na lata

- Kto oszczędza na Polakach, robi największy błąd - mówi Janusz Jasiński po pozyskaniu Michała Sokołowskiego. - Może być liderem na lata - dodaje właściciel Stelmetu Enei BC Zielona Góra.

przeczytaj cały artykuł

Levybart

Najważniejsze jest to, że PIENIĄDZE NIE GRAJĄ. Z pewnością Sokoła każda drużyna PLK chciałaby mieć w składzie. Trochę jednak przesadził autor mówiąc o 6 klasowych polakach. Matczak i Mokros w Stelmecie nic nie pokazali, wyróżniali się w słabszych klubach. Koszarek wydaję się być mocno wypalony, Zamojski sfrustrowany, a na faule Hrycaniuka to czasem nie idzie patrzeć. Nie wiem czy warto trzymać tych 5 klasowych graczy, może lepiej coś odświeżyć?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Helik

1. to chyba kolega na inne mecze chodził..

2. O ile na początku sezonu Matczaka sam sekowałem, o tyle po kontuzji Thomasa odszczekałem i biłem brawo.

3. Mokros - nie no proszę kolegi, przecież to walczak pod własna tablicą jakich nie ma Stelmet, kilka razy widziałem juchę z nosa, zaczerwienione oko.. kolego, proszę okulary!!!

4. Koszar - no cóż.. kapitan rzeczywiście chimerycznie grywał, ale to on ciągnął PO

5. Hrycaniuk - popatrz w statystyki, sięgnij w przeszłość, takiej niskiej ilości fauli to nie miał w żadnym sezonie, takiej skuteczności w ataku też, takich zagrywek, zwodów i braku podpalania się też

6. Zamojski - tu się z kolegą zgadzam - niestety - to juz nie ten sam Przemek z czasów Saso gdy walił 5-8 trójek... no ale w obronie daje serce

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.