Wątek dotyczący artykułu

Ekstraklasa na trzy lata z Lotto i PKO Bankiem Polskim. Mateusz Morawiecki: Moment narodzin kolejnych polskich talentów

Totalizator Sportowy i PKO Bank Polski rozpoczęły w piątek trzyletnią współpracę z Ekstraklasą. W jej wyniku do spółki wpłynąć mają 42 miliony złotych.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty przez użytkownika
TomoKatanA

Chyba jednak ty człowieku nie wiesz co to jest kiełbasa ewyborcza. Mylisz troglodyto populizm z kiełbasa. Ale czego oczekiwać po wyborcy reżimu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|9)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
radek_w

Ku uciesze proletariatu, towarzysz premier oglosil projekt "polski narodowy pilkarz elektromobilny 2070". Jak sie ludzie nie obudzicie, to kamien na kamieniu z PL nie zostanie..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|8)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Modafi

Dokladnie tak, trzeba się obudzić ! Mój plan jest taki..... Przyjadę po Ciebie, pojedziemy pod sejm, oczywiście Ty będziesz siedział i czekał na mój sygnał ukryty w bagażniku, wiesz to tak dla zmyłki. Pózniej na mój znak Ty wyskakujesz, oczywiscie ubrany cały na biało, za nami mkną setki tysiący ludzi, zresztą oni już pod sejmem na nas czekają, następnie skaczesz przez plot, zostajesz bohaterem gorszego sortu, na koniec dostajesz dwa snickersy, albo może te kamienie (bo nic innego już nie będzie).....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
GMK36

Rezim to ty chyba masz na chacie.
Ciekawe ile ekstraklasa teraz wyciągnie kasy za prawa transmisyjny
To będzie kluczowe
Dobrze ze pieniędze pojawiają sie w Polskiej piłce
. Dofinansowania do szkolek pilkarskich w końcu będą

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|6)
blokuj
Pawelkosci

1) nie wiem co to kiełbasa ewyborcza
2) bardzo ładnie zaprezentowałeś swój poziom kultury, nazywając mnie troglodytą, chociaż mój wpis nie był w żadnym stopniu obraźliwy
3) poszukaj sobie definicję sformułowania kiełbasa wyborcza, to będziesz wiedział wtedy co ono oznacza, dużo czasu nie zajmie Ci studiowanie wikipedii w tej kwestii, także myślę że dasz radę

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.