Wątek dotyczący artykułu

Legia - Zagłębie Lubin: zimny prysznic przy Łazienkowskiej. Miedziowi zaskoczyli rywali

To dopiero początek sezonu, a Legia już drugi raz przegrała u siebie. Tym razem lepsi przy Łazienkowskiej byli piłkarze z Lubina, którzy wygrali po golach Tuszyńskiego i Starzyńskiego (3:1). Porażka na inaugurację ligi to już w Warszawie tradycja.

przeczytaj cały artykuł

Marianek07

Nawet tego nie czytałem. Dopiero wróciłem z meczu. Przegraliśmy i to przez własną nieudolność. Chociaż nawet przy 0-2 nie wyglądało to źle. Skończyło się jak się skończyło i gratuluję Zagłębiu ale dajcie spokój już z tymi tytułami. Ani nie Legia nie była na kolanach bo Zagłębie niczego wielkiego nie pokazało. Nikt nikogo nie zmiażdżył . Legia jak co roku przegrała pierwszy mecz ale nie o to mi chodzi.
Tylko o te tytuły, panowie redaktorzy i inni nie podniecajcie się . Nie trzeba było brać VAR żeby podyktować 100 % karnego dla Zagłębia. Słaba sędzina. Przegrała Legia i tyle. Zdarza się. Jak Barcelona i Real przegrywa to piszecie - niespodzianka. jak przegra Legia to sensacja, ogarnijcie się trochę. Wiecie co to obiektywizm ? czy tylko czekacie na takie rzeczy żeby się wypluć. Proponuję słodki komentarz na temat cudu Górnika i Lecha, którym mimo wszystkich animozji gratuluję ( chociaż nie ma czego po takiej grze ) awansu w pucharach . Wreszcie ktoś poza Legią zdobył jakieś punkty w rankingu i oby tak dalej oby tak dalej. Zapewniam Was , że w pucharach poza moją Legią będę kibicował Lechowi, Górnikowi i Jagielonii?( jak to się pisze ? ) z całych sił. Chociaż was nie lubię tak jak i wy mnie. Ważne są punkty w rankingu !! To Legia je regularnie gromadzi po lepszej lub gorszej grze ale tylko ona.Nie wiecie tego bo zawsze trafiacie na mocniejsze kluby ale to właśnie dla tego. Pamiętam czasy kiedy to dwie polskie drużyny walczyły o LM. Mimo tego jadu wylewanego na Legię to właśnie ona w Europie coś reprezentuje. Więc dajcie z siebie wszystko żebyśmy nie byli sami.W lidze możemy się na... ale w pucharach musimy wszyscy walczyć , choćby dla innych w przyszłości. Puchary to jak reprezentacja !!! Jedźmy więc wszyscy z leszczami ile się da, żebyśmy sami nimi nie byli.Żeby każdy zasraniec ze wschodu i inne małe klubiki z Europy nie cieszyły się , że wylosowały Legię , Lecha, Górnika , Jagę czy inne nasze zespoły. Ogarnijcie się. Tu musimy być razem. Nie tak jak wczoraj bo to żenada. Nie czepiajcie się nas bo wczorajszy dzień był dramatem. Cud , że tak się to skończyło.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kert

Niby racja , martwią mnie jednak często nieudane transfery ,wymiana całkim dobrych trenerów na .... gorszych . przykład 2/ Hasi za Czerkasowa , teoretyk Jozak za Magierę. Sprzedaż piłkarzy którzy potem robią furrorę za granicą a kupno w zamian czasem takich ''rewelacji '' którzy nawet w słabych rezerwach nic nie pokazują .A teraz Miodek planuje sprzedaż Jędzy o Pazdana ... w momencie kiedy obrona Legii jest mizerna a Trnava ze Słowacji to zespól o wiele lepszy od większości naszych ligowców .Trudno zrozumieć dlaczego tak wiele decyzji podejmowanych przez Legię jest nietrafionych .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.