Wątek dotyczący artykułu

Ireneusz Nawrocki: Relacje z Kowalikiem zaczęły się psuć, gdy nie mogłem więcej pić. Wszystko mu nie pasowało (wideo)

Ireneusz Nawrocki ponownie odniósł się do zamieszania wokół Stali Rzeszów. Właściciel klubu nawiązał m.in. do sytuacji z Mirosławem Kowalikiem. - Relacje z Kowalikiem zaczęły się psuć, gdy nie mogłem więcej pić. Wszystko mu nie pasowało - zdradził.

przeczytaj cały artykuł


Hetmańska69

Rany boskie, co ten człowiek opowiada... Wielki szacunek za spłatę długów i wyciągnięcie naszego klubu z bagna, ale żeby się nie okazało, że wpadniemy z deszczu pod rynnę. Zwłaszcza to nagranie jest jednym wielkim przegięciem. To nie są wypowiedzi godne prezesa klubu... mam nadzieję, że Pan Nawrocki trochę zluzuje poślady, a przede wszystkim przestanie paplać bez opamiętania na lewo i prawo. Pieniądze, jak i wiele innych kwestii, lubią ciszę. I lepiej załatwiać wszystko w swoim gronie, a nie na widoku całej Polski, bo wtedy coraz więcej zawodników będzie krzywo patrzyło (po raz kolejny...) na perspektywę startów w Rzeszowie, a społeczność będzie miała nasz klub za jeden wielki burdel (w zasadzie już ma...).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Feldkurat Katz

Bądźmy szczerzy, już wpadliście z deszczu pod rynnę. Wszyscy to widzą oprócz kilku naiwniaków oślepionych blaskiem diamentów. Na razie jest tylko jelitówka Grega, Kowalik i ten kabaretowy filmik, ale za chwilę będzie zjazd po równi pochyłej. Skarbówka, PIP, komornik, służby - można obstawiać, kto z nich pierwszy odwiedzi siedzibę Stali.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
HugoFrugo

Są dwie opcje: albo świadomie i szczerze mówi o sprawach wygranych, albo jest romantykiem i bajkopisarzem, który zaklina rzeczywistość.
Nie ma się co podniecać, poczekamy - zobaczymy. Często po latach dowiadujemy się prawdy, jak ze skończeniem "Optimusa"...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.