Wątek dotyczący artykułu

Jurica Pavlic: Swoje zrobiliśmy. Do Łodzi jedziemy się pobawić i zobaczyć nowy stadion

Przedsezonowym celem Car Gwarant Startu Gniezno było utrzymanie się w gronie pierwszoligowców. Czerwono-czarni mają to w kieszeni. Jak twierdzi Jurica Pavlic, teraz już tylko będą bawić się żużlem.

przeczytaj cały artykuł

Vezyr

Mdli mnie jak to czytam. Zero ambicji i woli walki. Dlatego z takim podejściem do sportu Jurica to przeciętniak, chociaż go lubię. A jaki to wyczyn w tym sezonie zostać w 1. lidze przy Wandzie i Pile z kłopotami? W przyszłym roku w sumie ta sama sytuacja z poprzeczką postawioną, bo przecież będą silniejsze kluby, więc po co walczyć? Żenada. Jak takie jest podejście całej drużyny, to współczuję prawdziwym kibicom sportu z Gniezna.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Boski Lolo

Jestem kibicem startu i to co zrobili w tym roku mnie wystarczająco satysfakcjonuje . Nie wyrzucalismy kasy na przereklamowane gwiazdy lub i nawet gwiazdy a efekt będzie taki, że się z palcem w ... utrzymamy tak jak i kluby wyżej notowane przed sezonem. Klub ma być budowany długofalowo i póki co patrząc na ten sezon tak jest. Skład praktycznie niezmienny względem sezonu 2017 a frekwencja wyższa i sponsorów 3x razy więcej z aforti na czele.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AMON

Dokładnie jak piszesz ZADANIE SPORTOWE ZOSTAŁO WYKONANE W 100% Start utrzymał się w Nice PLŻ mając siódmy budżet w lidze niższy ma tylko Wanda Kraków (żużlowy skarb kibica przeglądu sportowego) więc to jest duży sukces Startu Gniezno teraz trzeba zrealizować cel organizacyjny czyli powołać do życia po zakończeniu tego sezonu Sportowej Spółki Akcyjnej i miejmy nadzieję z kapitałem GRUPY AFORTI co pozwoli stworzyć Profesjonalny klub żużlowy na solidnej podstawie finansowej oby wszystko poszło zgodnie z planem pozdrawiam HEJ START :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Aztek Krosno

A po co oni kolego mają się spinać? Budżet mieli pewnie policzony na 14 meczy fazy zasadniczej, a na dodatek przy mniejszym dorobku punktowym. Po co ściągać gacie, pokazywać, że ma się zielone jajka, a w przyszłym sezonie mieć problem z licencją za nie spłacone faktury. W sporcie są drużyny, które walczą o najwyższe cele (bo maja na to pieniądze), są takie co walczą o środek tabeli i spokojne utrzymanie, a są takie jak mój KSM czy Gryfy, które walczą o przetrwanie w ogóle. Nie każdy ma tyle pieniędzy co ROW, że "co tydzień" ogłasza nowy kontrakt, a jazda i tak idzie jak po gruzie. W sporcie trzeba mierzyć siły na zamiary, a z finansami nie będzie problemu.
Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.