Wątek dotyczący artykułu

Oto przykład idiotyzmu. Adolf Hitler na ścianie. Ruch Chorzów się odcina

Adolf Hitler na ścianie garażu. W Katowicach ktoś namalował podobiznę dyktatora i zacytował "Mein Kampf". Wszystko wskazuje na sympatyka Ruchu Chorzów. Klub kategorycznie się odciął.

przeczytaj cały artykuł

arti

Co Wy za bzdury wypisujecie "głupota", "wybryk", itd. Przecież to jest jak czczenie najgorszej bestii świata, bydlaka, który wymordował ponad 6 mln. prawdziwych Polaków! No i tacy bezmózgowcy, którzy malują takie bohomazy, wykrzykują hasła głoszone przez hitlera chcą brać udział w przemarszach z okazji wybuchu Powstania Warszawskiego. To skandal!!! Mały człowieczku, który dopuściłeś tego wyjątkowo obrzydliwego czynu, chcę abyś wiedział że podczas II wojny światowej za taki czyn każdy prawdziwy Polak strzeliłby ci kulkę w łeb. Jesteś gorszy niż prostytutka świadcząca usługi hitlerowcom podczas okupacji, bo swoim muralem plujesz w twarz wszystkim, którzy walczyli i oddali życie za Polskę. Takich to czasów dożyliśmy, gdzie "władza" przymyka oko na oczywiste przestępstwo, a ściga z ogromną determinacją ludzi, którzy zawiesili na pomnikach koszulki z napisem "KONSTYTUCJA".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
KIBIC Z POZNANIA.

Uwierz mi Kibice Ruchu Chorzów nie maszerują anie w dzień Niepodległości ani w dzień powstań ,oni gwizdają na Hymnie Polski i biegają z Niemieckimi Flagami sam byłem tego świadkiem to potomkowie Niemców co zasiedlali Śląsk .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.