Wątek dotyczący artykułu

Reprezentant Polski spotkał się z prezydentem Turcji. Był pod wielkim wrażeniem

Jarosław Jach nadal czeka na debiut w tureckim Rizesporze. Mimo tego polski piłkarz w nowym klubie już sporo doświadczył. Wielkie wrażenie zrobiło na nim spotkanie z Recepem Tayyipem Erdoganem.

przeczytaj cały artykuł

santa66

A gdyby jeszcze miał możliwość spotkania ze Słońcem Peru, to by była pełnia szczęścia. Tylko jakie wrażenia, gdyby po tym spotkaniu okazało się, że ma konto wyczyszczone.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|9)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
grolo

...Wykorzystać rozmowę z piłkarzem, by na głównego bohatera wstawić tureckiego satrapę. Który sam zorganizował "pucz", żeby zlikwidować domniemaną opozycję w wojsku, wprowadzić stan wyjątkowy i swoją władzę zmienić na dyktaturę.
A Łukaszenka wg miłościwie nam panującego w senacie marszałka jest "ciepłym człowiekiem" ... Cóż, taki mamy klimat. Niektórzy błyskawicznie się przystosowują.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

Pytanie w sondzie powinno trochę inaczej brzmieć. Zamiast :
"Czy Turcja to odpowiedni kierunek dla Jacha?"
powinno być :
"Czy Turcja to odpowiedni kierunek dla Polski?"

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
grolo

Ten sam autor wysmażył wielką historię o tym, jak to Mateusz Morawiecki przyjechał do Tychów (skąd przypadkiem wywodzi się min. Bańka) z całą ekipą TV, pochylił się nad dziećmi i obiecał im remont boiska (za który zapłaci spółdzielnia mieszkaniowa)
"Radości dzieciaków nie da się opisać słowami. Uśmiechy na ich buziach pokazywały, że wreszcie ich marzenia zostały spełnione."
Ach, uroniłem łzę wzruszenia...

| Odpowiedz
blokuj
grolo

Jeśli ktoś nie skupia się tylko na tytule i pierwszych zdaniach to spostrzeże zwykłe nadużycie. Biedny Jach tylko powiedział to, że "- SYTUACJA zrobiła na mnie ogromne wrażenie". I uzasadnił dlaczego : "Jeszcze nigdy nie widziałem, by ktoś tak mocno zabezpieczał spotkanie: wszędzie wojsko , mijaliśmy mnóstwo wozów pancernych, snajperzy na dachach budynków, a po morzu pływały okręty bojowe. " itd
Ale autor artykułu ZASUGEROWAŁ, że to premier Erdogan zrobił na piłkarzu wielkie wrażenie. i z całego wywiadu właśnie to wybrał na tytuł.
Coś mi świta. Turcja, Białoruś, Polska, Węgry - same bratanki... Taki trynd.
Jedzie gość po wytyczonej linii... Nie wie, że nie on pierwszy i to już było.
A potem było czego się wstydzić.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.