Wątek dotyczący artykułu

Bukmacherskim okiem, czyli kogo w 13. kolejce PGE Ekstraligi typują specjaliści

Specjaliści legalnych bukmacherów są zgodni. Falubaz Zielona Góra na obecną chwilę nie ma żadnych mocnych argumentów i po 13. kolejce PGE Ekstraligi ugrzęźnie na dnie ligowej tabeli.

przeczytaj cały artykuł

dawidZG

Idz sobie lepiej oglądać kopaną, bo na temat żużla to wiesz tyle co ktoś tam coś powie, i ksero.... ja pierd..lę.... myślcie ludzie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Stelmet_Falubaz

Moze lepiej wspomnij o tym jak to mozliwe ze Leszno przegralo w Tarnowie? Gdyby Leszno wygralo w Tarnowie to spadkowicz bylby juz znany. Falubaz we Wrocku tez powalczyl wiec to nie jest wielka niespodzianka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Saddam

Równie dobrze mógłbym zapytać, jak to możliwe, że Janowski w ZG zrobił 4 punkty i Falubaz pokonał Spartę. Gdyby Wrocław wtedy wygrał spadkowicz byłby już dawno znany.

| Odpowiedz
blokuj
Stelmet_Falubaz

We Wrocku Falubaz tez powalczyl wiec to nie jest taka wielka niespodzianka a Tarnow dostal baty i nagle u siebie wygrywa z Lesznem a pozniej baty u siebie z Gorzowem ktore remisuje u siebie z tym samym Lesznem?
I to nie ja zaczalem wiec nie wiem czemu sie mnie czepiasz chlopcze a nie RUBICONa troche to dziwne nie sadzisz?

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.